NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE TAPETY - obrazky, pozadi na plochu PC na nikee.net
     Statistiky


Střelec

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Milí Střelci, tento měsíc budete mít v lásce opravdové štěstí. A to i kdybyste nechtěli. Ve vašem životě se objeví ten pravý protějšek a hned tak z něj neodejde. V zaměstnání se připravte na roztržky s nadřízeným, který nebude chtít poslouchat vaše návrhy, navíc se bude cítit špatně, což se projeví na jeho vztahu k vám. Ale vydržte a nezapomínejte na své cíle, ke kterým pomalu ale jistě směřujete.

Láska a přátelství:
Zadaní to teď nebudou mít lehké. Sliby vašeho partnera nic neznamenají, slíbí cokoliv, ale nesplní nic. Trochu lépe na tom budou nezadaní. Ty čeká jízda na vlně lásky s partnerem jim velmi podobným.

Peníze a práce:
Pracujete hodně a jak nejlépe umíte. Jste zvyklí si práci řídit po svém, váš nadřízený na to má ale jiný názor, takže bude mezi vámi docházet k roztržkám, které budou čím dál častější. Bude ale líp.

Rodina a vztahy:
Jste napjatí a naprosto bezcílně se vrháte do domácích prací. Potom všechno rozděláte a nic nedokončíte. Na rodinu jste však velmi přísní a proto dochází k nepříjemným situacím, takže raději zvolněte.

Zdraví a kondice:
Ve vašem těle mohou probíhat infekce, které se potom projeví tam, kde je nejméně čekáte. Můžete si ubližovat tím, že nejste zcela psychicky v pořádku a vyrovnaní. Proto nyní pracujte na svém klidu.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com