NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS Jmenuji se Earl - My name is Earl na alyss.cz
     Statistiky


Střelec

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Milí Střelci, konečně se vám začne opět dobře dařit. Porozumíte si i s lidmi, se kterými jste byli věčně na kordy. Zelenou máte především v cestovní oblasti, na kterou můžete vzít i svoji drahou polovičku, přestože tam budete muset také pracovat. Ale i tak si užijete úžasný a občas i romantický týden. Ten by měl proběhnout někdy koncem měsíce, ale už nyní se můžete na daleké cesty dobře připravit.

Láska a přátelství:
Nezadaným bude Venuše opravdu přát. Potkají protějšek, do kterého se zamilují na první pohled. A navíc jim ta láska dlouho vydrží. Manželské páry na tom budou o něco hůře dokud se nezbaví stereotypu.

Peníze a práce:
Pokud jste se rozhodli podnikat, máte na své straně všechny vesmírné bytosti. Určitě do toho jděte. Již brzy se s novými zákazníky a kontakty netrhne pytel. Hodně si polepšíte i po finanční stránce.

Rodina a vztahy:
Domácí atmosféra bude v květnu naprosto skvělá. Možná to občas trošičku zaskřípe, ale nepůjde o nic hrozného. Za pár minut už o tom ani nebudete vědět. A s dětmi se konečně naladíte na stejnou vlnu.

Zdraví a kondice:
Zdravotní problémy se vám tento měsíc naštěstí vyhnou velkým obloukem. Naopak se budete cítit plni energie a pozitivní myšlení vám zlepší pohled na celý svět. Takže žádní škarohlídi z vás nebudou.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com