NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Dr. House - online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Střelec

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Milí Střelci, možná si připadáte jako Jekyll a Hyde. Vaše rozpolcená osobnost vám nedá klidně spát. Pokaždé chcete něco jiného a z toho právě pramení vaše nespokojenost. Nezoufejte a raději si promyslete, jak to udělat, abyste mohli dosáhnout všeho, čeho chcete. Nevadí, že milujete dva obory a nevíte, který z nich bude ten pravý. Proč ne oba? Proč byste se nemohli zabývat více věcmi najednou?

Láska a přátelství:
Jste temperamentní a přitahujete stejně laděné protějšky. Vášeň a sex si budete v tomto měsíci opravdu užívat bez ohledu na to, zda jste zadaní či ne. Jen pozor, abyste kvůli románku neztratili víc.

Peníze a práce:
Vyhýbejte se konfliktům na pracovišti, zkuste obrousit hrany. Pokud se to nepodaří a vy byste byli nešťastní nebo podráždění ze vzniklé situace, raději si najděte pohodové místo, kde budete spokojeni.

Rodina a vztahy:
Neshody s rodinou budou především na téma vašeho času. Rádi byste ji zabezpečili a děláte pro to maximum, ale děti a protějšek by spíše uvítali, kdybyste s nimi podnikali různé výlety a další věci.

Zdraví a kondice:
Vaše pracovní nasazení vám může způsobit zdravotní komplikace, na které nebudete připraveni. Proto se naučte více odpočívat, zajděte si do sauny, kde se příjemně prohřejete nebo na relaxační masáž.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com