NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS SACHY kralovska hra sachy na alyss.cz
     Statistiky


Střelec

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
V červenci si, milí Střelci, užijete cestování, které vám už dlouho chybělo. Podniknete kratší i delší náročnější cesty po České republice i do zahraničních oblastí. Jste dobrodružné povahy, takže vám nebude dělat problém vyrazit někam do exotičtějších krajů. Jen by to chtělo lépe zvládnout vaše jazykové dovednosti. Než odjedete, zaplaťte si intenzivní kurz, kde s vámi budou hovořit rodilí mluvčí.

Láska a přátelství:
V lásce to bude v tomto měsíci jak na houpačce. Nezadaní budou zkoušet navázat kontakty s různými protějšky, ale ne vždy se jim bude dařit. Většinou to bohužel skončí u prvního nebo druhého rande.

Peníze a práce:
Své práci opravdu rozumíte a umíte komunikovat. Jazykově jste také velmi dobře vybaveni a s cestováním nemáte potíže. Je možné, že nakonec se vedoucím oddělení stanete vy, ale musíte ještě počkat.

Rodina a vztahy:
Jste rádi, když drží rodina pohromadě a velmi se o to snažíte. Ocení to nejen protějšek a děti, ale také vaši sourozenci a rodiče. Uspořádejte o víkendu příjemné setkání rodiny a nejlepších přátel.

Zdraví a kondice:
Tento měsíc by vás neměla potkat žádná zdravotní kalamita. Ale stejně si udržujte své fyzické i psychické zdraví. Choďte hodně na procházky, pijte po celý den, jezte hodně syrové zeleniny a ovoce.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com