NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE WALLPAPERS tapety na plochu PC na nikee.net
     Statistiky


Panna

Panna

23. 8. až 22. 9.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 18.5.2024
Chování vašeho miláčka vám dělá v hlavě pořádný zmatek. Zatímco vy jste ve vztahu spokojeni, on jako by váhal a nevěděl, co vlastně chce. Jen zmínka o společné budoucnosti jako by ho děsila. Musíte o tom společně mluvit. I vy přece chcete vědět, na čem jste.

Láska a přátelství:
Jakmile mezi vámi přijde řeč na budoucnost, partner se z nějakého důvodu začne vykrucovat. Nevíte, co si o jeho chování myslet.

Peníze a práce:
Sobotu sice musíte věnovat pracovním povinnostem, ale na náladě vám to neubírá. Děláte si věci klidným tempem a nespěcháte.

Rodina a vztahy:
V rodině jste to vy, kdo všechny drží pohromadě. Jen vás to začíná psychicky vyčerpávat. Měli byste si odpočinout, potřebujete to.

Zdraví a kondice:
Využijte toho, že je víkend, a pořádně si odpočiňte. Během pracovního týdne spánek docela šidíte, tak to dneska napravte.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Procházka s domácím mazlíčkem, hledání nových životních výzev, třídění šatní skříně, práce okolo zahrádky, telefonát s rodinou.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com