NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS Jiste pane premiere online na alyss.cz
     Statistiky


Beran

Beran

21. 3. až 20. 4.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 25.4.2024
Nemůžete se dočkat blížícího se víkendu. Tento týden je pro vás po fyzické stránce náročnější a začínají vám docházet síly. Nikdo vám nebude vyčítat, pokud si dnešek necháte jen sami pro sebe a zajdete si třeba na masáž nebo ke kadeřnici pro nový účes.

Láska a přátelství:
I když je teprve čtvrtek, vám už v hlavě hrají plány na nadcházející víkend. Co ho strávit na nějakém netradičním místě?

Peníze a práce:
Nebojte se v zaměstnání více projevovat. Ostatní vás mají za šedou myšku bez vlastního názoru. Nenechte je při tom.

Rodina a vztahy:
Pokud po svých blízkých nebudete chtít, aby se do péče o domácnost více zapojovali, budou všechny povinnosti jen na vás.

Zdraví a kondice:
Necítíte se dnes na náročné sporty, ale pohybu se vzdát nechcete. Spravila by to procházka na čerstvém vzduchu, který prospívá.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Nenáročné aktivity, poslech hudby, filmový večer s rodinou, posezení s přáteli, hlídání potomků sousedů, práce na zahrádce.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com