NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

Gamesnici.cz - herní web - Superhry a Hry online
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 8.5.2021
Sobotu byste nejraději prolenošili na gauči a prohledávali sociální sítě. Nakonec se necháte přesvědčit ke změně prostředí a vyjdete si s rodinou na výlet. Nebudete litovat a nakonec se dobře pobavíte. Zapomenete dokonce i na nákupy a utrácení.

Láska a přátelství:
Do cesty vám konečně může osud přivát nové kontakty, které budou naplňovat představy o přátelích, nebo dokonce partnerovi.

Peníze a práce:
Usměrněte své úvahy o tom, co si chcete nakoupit. Jsou to v tyto dny absolutně zbytečné výdaje. Raději si založte spoření.

Rodina a vztahy:
K výšlapu do přírody vás přemluví zbytek rodiny. Nakonec budete rádi, že jste se přesvědčit nechali, užijete si zábavný den.

Zdraví a kondice:
Možná jste vášniví rybáři. Pokud ano, u vody vám dnes bude nejlépe. Hlavně myšlenky budou klidně plynout, přesně jako voda.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Generální úklid domácnosti, plánování letní dovolené, odpolední zahradní posezení se sousedy, úprava terasy, práce se dřevem.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com