NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Fur TV - online epizody na nikee.net
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 25.9.2023
Upřímně vás potěší, když vám partner pomůže s běžnými úkoly kolem rodiny a domácnosti. Vypadá to, že se konečně zajímá o váš program i o to, jak se cítíte. Společné povinnosti vás stmelí víc, než si lze představit. Dnes si budete skvěle rozumět.

Láska a přátelství:
Na vaší lásce se dnes odrazí i naprosté maličkosti. Všímáte si detailů společného soužití a jsou pro vás velmi důležité.

Peníze a práce:
Najdete zalíbení v některém ze spolupracovníků. Dosud jste neměli ponětí, že existuje, ale s dneškem se situace promění.

Rodina a vztahy:
Napjatá atmosféra doma se v novém týdnu rozplyne. Změnu uvítají hlavně děti. Hádky na jejich psychiku neměly dobrý vliv.

Zdraví a kondice:
Až na drobné modřinky a oděrky vás nic zásadního nepřekvapí. Energie máte na rozdávání, i když se tak možná necítíte.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Příprava narozeninové oslavy, nákup po internetu, účast na aukci, změna jídelníčku, solná jeskyně, jóga, wellness pobyt.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com