NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS Jiste pane premiere online na alyss.cz
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 28.9.2021
Vás se tedy volný den týkat nebude. Máte tolik práce, že by vám lenošení v podstatě přišlo jako mrhání časem. V něčem máte pravdu, ale odpočinek je také důležitý. Nezapomeňte si tedy během dne dělat kratší přestávky, ve kterých se příjemně uvolníte.

Láska a přátelství:
Sice to dnes nebude to pravé ořechové, ale s přáteli si alespoň popovídáte po telefonu. Důležité je zůstat s nimi v kontaktu.

Peníze a práce:
Vy si neumíte dát od práce pohov, ani když je státní svátek. Dnes to ale opravdu dodržte a věnujte se raději svým zálibám.

Rodina a vztahy:
Nemusíte zákonitě prožít dnešní den jen ve společnosti rodiny. Pozvěte na návštěvu sousedy a udělejte si malou párty.

Zdraví a kondice:
Při běhu v přírodě je důležité, jak dýcháte. Pokud jste začátečníci, musíte se tomu věnovat o něco více. Chce to trénink.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Psaní blogu, fotografování jídla, studium cizího jazyka, poslech oblíbeného podcastu, venčení psa v lesoparku, cvičení jógy.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com