NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ORFII Astrologie - ofrii.com
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 30.3.2023
Neumíte si dnes představit, že jsou vaše plány realizovány jakýmkoliv způsobem. Máte málo energie k dotažení svých nápadů do vítězného cíle. Zkuste především najít způsob, jak se s touto nepříjemnou situací vyrovnat a vše zvrátit ve svůj prospěch.

Láska a přátelství:
V manželstvích a dlouhodobých vztazích panují velmi zvláštní poměry, kdy to hapruje a není jasné, jakým směrem vše půjde dál.

Peníze a práce:
Rádi byste někomu sdělili své zkušenosti, ale dotyčná osoba o to nestojí. Zkuste si vše zapisovat a udělat si z toho manuál.

Rodina a vztahy:
Máte právo na to, abyste měli totálně odlišný názor než vaši příbuzní či rodina. Není to nic divného, naopak je to přirozené.

Zdraví a kondice:
Nerozčilujte se při každé příležitosti, protože jste nyní ve stresu a tělo je oslabené. Můžete si přivodit zvýšený krevní tlak.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Pořízení filozoficky zaměřené literatury na internetu, hot jóga, relaxační koupel, meditace, dechová cvičení, nerušený spánek.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com