NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ORFII Akvarko ofrii.com
     Statistiky


Rak

Rak

22. 6. až 22. 7.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 18.5.2024
Stojíte na místě a přitom víte, že byste se v současném vztahu rádi posunuli. Partner se ale k ničemu nemá, což vám do hlavy nasadilo broučka pochybností, jestli s vámi do budoucna vůbec počítá. Najděte si dnes čas a otevřeně si o svých plánech promluvte.

Láska a přátelství:
V současném vztahu to není tak úplně ono. Máte pocit, že jste se zasekli na jednom místě. Potřebovali byste se posunout dál.

Peníze a práce:
Často sami sebe brzdíte v tom, abyste si něčím udělali radost. Je vám vždy líto vynaložených financí. Musíte se ale odměnit.

Rodina a vztahy:
I když někdy pracujete na úkor rodiny, nikdo vám to nevyčítá. Jsou vděční, že se díky vám mají dobře, tak si ani vy nic nevyčítejte.

Zdraví a kondice:
Do sobotního dne se probudíte s nezvykle špatnou náladou. Pokud dnes nic dělat nemusíte, využijte toho a dejte si nohy nahoru.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Chatování s přáteli online, práce na počítači, domácí povinnosti, večeře ve dvou, batikování, domácí výroba mýdel, spánek.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com