NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Simpsonovi online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 25.4.2024
V lásce se vám daří tak, jako už za hodně dlouhou dobu ne. Užívejte si tohle období a věnujte se s partnerem vzájemně jeden druhému. Tenhle čas je výjimečný, rostou základy vašeho vztahu, proto je důležité trávit co nejvíce času společně.

Láska a přátelství:
Jste zamilovaní až po uši a je to na vás vidět. Začátky nového vztahu si užíváte plnými doušky. Kéž by tyhle časy neskončily!

Peníze a práce:
Nedokážete se soustředit na práci a děláte zbytečné chyby. Dneska proto plňte jen ty úkoly, které si nevyžadují tolik vašeho času.

Rodina a vztahy:
Ukažte své rodině, že je pro vás na prvním místě. Někdy mají pocit, že se mnohem více vidíte ve své kariéře. Uklidněte je.

Zdraví a kondice:
Čtvrtek se u vás ponese v duchu nenáročných aktivit. Při cvičení si navíc pohlídejte končetiny, hrozí vám nepříjemný úraz.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Venkovní cvičení, poslech motivačního podcastu, sledování oblíbených filmů, večeře s partnerem vířivka, kulečník, šipky.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com