NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Big Bang Theory - Teorie velkeho tresku online na nikee.net
     Statistiky


Lev

Lev

23. 7. až 22. 8.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 30.3.2023
S partnerem si doma promluvte o tom, jak si oba představujte, kam váš vztah má směřovat. Možná se nyní vaše názory rozcházejí, ale pouze z nedorozumění, nikoliv z rozdílných názorů. Musíte si především promluvit v klidu, jinak to povede ke konfliktu.

Láska a přátelství:
Asi si vjedete do vlasů se svým partnerem a chytnete se kvůli nesmyslu. Později vás to může mrzet, ale jen tak to nenapravíte.

Peníze a práce:
Snažte se dělat pro své úkoly maximum, jelikož jsou náročné a již se k nim nebudete chtít nijak vracet. Vše děláte jen pro sebe.

Rodina a vztahy:
Protože se jistému hobby nechcete již věnovat sami, budete o něm vyprávět svým přátelům, abyste někoho z nich také nalákali.

Zdraví a kondice:
Namísto mučení v posilovně vás lákají moderní formy hubnutí a formování postavy. Dnes mnohé z nich pravděpodobně vyzkoušíte.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Řešení komplikovaných pracovních projektů, plánování renovace bytu, schůzka s přáteli u dobré večeře, starost o mazlíčky.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com