NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Rick a Morty - tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Býk

Býk

21. 4. až 21. 5.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 25.4.2024
Pokud někoho milujete, mohli byste se pro něj rozdat. Špatně snášíte, když vám protějšek nedává tolik pozornosti. Ničemu ale nepomůže, když budete mlčet nebo k němu vysílat signály. On je nevyslyší a vy se budete jen dál zbytečně trápit.

Láska a přátelství:
Jestli se vám nedostává tolik pozornost od vašeho milého, kolik byste si přáli, neostýchejte se mu to dát najevo. Možná mu to nedochází.

Peníze a práce:
Dejte si pozor na prokrastinaci. Nadřízený si všímá, s jakým úsilím plníte své povinnosti, a tohle by neuniklo jeho pozornosti.

Rodina a vztahy:
Někdo v rodiče se vám bude snažit uškodit. Dejte si proto pozor, co komu říkáte, ať informace nemůže použít proti vám.

Zdraví a kondice:
Týden se pomaličku blíží ke svému konci a vy máte stále dostatek energie. Využijte ji ve prospěch náročných aktivit. Nebojte se toho.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Cvičení, turistika, jízda na kole, učení se nového jazyka, seznamování se s novými lidmi, třídění šatníku, koupě domácího mazlíčka.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com