NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Krok za Krokem - Step by Step online na nikee.net
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2018
Vesmírní velikáni pracují v nadcházejícím roce ve váš prospěch. Vládce Pluto se postará, aby vám nescházel drive ani schopnost rychlé regenerace. Spojencem pro překonávání limitů se stává moudrý Merkur. Pomáhá ke zvládnutí překážek a motivuje k lepší budoucnosti v mnoha směrech. Akční Mars v lednu rozbije ledy a přinese šance, na jaké jste čekali dlouhá léta. Vsaďte při nich na svou originalitu.

Láska a přátelství:
V lásce nasloucháte své intuici. Jste opatrní a nesvěříte srdce hned tak někomu. Singles dokážou objevit v lidech skutečné poklady. Nehledíte jen na první dojem, ale počkáte, co prozradí jejich nitro.

Peníze a práce:
Jupiterova konjunkce spolu se Saturnovým sextilem garantují veleúspěšné pracovní období. Dokážete se silně koncentrovat i sršet originálními nápady. Budete profitovat z vlivných kontaktů z minulosti.

Rodina a vztahy:
V letošním roce se snažíte zavést do domácnosti pevnější řád. Laskavou rukou vedete blízké, aby se postarali o své povinnosti a neužívali si na úkor druhých. U ratolestí přece jen přimhouříte oko.

Zdraví a kondice:
Hvězdy nebudou stát zdraví v cestě. Máte energie na rozdávání a cítíte se neohrožení. Prevence se vyplatí! Od ledna se nabízí skvělá šance začít se změnou životosprávy. Máte motivaci i pevnou vůli.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com