NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku na alyss.cz
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Vše staré a přežité bezpečně odhalíte a zahodíte. Dříve jste s tím měli problém, ale teď najdete odvahu zlepšit si kvalitu života. Dokážete posoudit, jaké vztahy a činnosti ve vašem životě mají smysl, a ty budete rozvíjet. Pokud objevíte tento smysl i ve svém partnerství, sami se změníte, abyste své lásce ukázali, že vám za to stojí. Budete doufat, že pochopí a také na sobě zapracuje. Práci budete zvládat.

Láska a přátelství:
Pro svůj dlouholetý vztah už jste leccos obětovali. Udělali jste to ale z vlastní vůle a nebylo by správné pokládat se za oběť. Srovnáte si vše v hlavě. Také partner se o to pokusí. Pomozte mu láskou.

Peníze a práce:
Budete se držet starých jistot, ale mnohé pracovní okolnosti se změní. Někteří lidé vám dost polezou na nervy a vy jim asi taky. Vše je na vás, pokud chcete, setrvejte, ale nová šance také přijde.

Rodina a vztahy:
S vaší rodinou to nebylo nikdy lehké, ale je vám dána vzájemná láska a pomoc. Povahy blízkých jsou sice složité, ale stojí vám za to a vy jim také. Užijete spolu mnoho pěkných chvil a zapojíte i partnera.

Zdraví a kondice:
Všechny své psychické potíže somatizujete, a tak jste často majitelem migrén, nevolností, ekzémů, srdečních nepravidelností a podobně. To vše může skončit, pokud se už nebudete do ničeho nutit násilím.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com