NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE HOROSKOPY kazdy den na nikee.net
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Nedokážete se ani trochu uvolnit, neustále očekáváte útoky ze stran vašich nejbližších. Nechcete se zamyslet nad tím, proč to takto cítíte a dojít k nějakému řešení? Pomohlo by to nejen vám, ale i vašim blízkým, kterým je napjatá atmosféra také proti srsti. Zkuste uspořádat některý víkend příjemné rodinné setkání na chalupě. Pokud ji nevlastníte, tak si ji za tímto účelem prostě jen pronajměte.

Láska a přátelství:
Potkáte člověka, se kterým si budete rozumět a budete sdílet společné zájmy a plány do budoucna. Jen mějte ještě trochu trpělivost, pravděpodobně se objeví až koncem července. Ale určitě ho neminete.

Peníze a práce:
Co vyděláte, to hned utratíte. Měli byste myslet trochu na zadní kolečka, abyste se nedočkali velkých dluhových pastí. Naučte se žít skromněji nebo si najděte další placené pracovní příležitosti.

Rodina a vztahy:
První půlka měsíce bude spíše ve znamení nedorozumění a špatných nálad. V té druhé půlce začnou ledy tát, a vy si uvědomíte zbytečnost nepříjemných střetnutí. Konečně si také užijete rodinnou pohodu.

Zdraví a kondice:
Cítíte se nějak unaveni a jakoby bez energie. Možná vám chybí vitamin D, který můžete získat třeba ze slunečního svitu. Takže se hodně pohybujte venku a zařaďte do svého dne více sportovních aktivit.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com