NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII Go deskova hra Go online na enkii.cz
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Milí Štíři, přestali jste věřit, že vás v citové oblasti čeká ještě něco hezkého. Propadáte pesimismu, a to se projevuje i na vašem chování i vzhledu. A při tom je připraven super protějšek právě pro vás, ale musíte se dát nejdříve trochu dohromady, aby našel cestu. Choďte na procházky, zacvičte si, snažte se radovat z maličkostí a navštivte kosmetiku i kadeřníka. Uvidíte, že se všechno zlepší.

Láska a přátelství:
Nebuďte smutní, sice momentálně neprožíváte vztahové naplnění, ale to se brzy změní. Ještě tento měsíc vstoupí do vašeho života osůbka, která má citu na rozdávání a vás zahrne láskou a pozorností.

Peníze a práce:
Pracovní energie vám ubývá, možná jste přecenili své síly a teď na to doplácíte. Nadřízený vám to dá pořádně najevo. Chtělo by to menší odpočinek, poté se může všechno začít lepšit. Jenom vydržet.

Rodina a vztahy:
Někdo z rodiny potřebuje vaši energii a vy mu ji dobrovolně dáváte, když se necháte vytočit. Řešte všechno s chladnou hlavou, v klidu a bez emocí. Vy teď potřebujete hlavně klid, tak si ho zajistěte.

Zdraví a kondice:
Máte tendenci přibývat na váze, ale to se dá lehce změnit. Navštivte výživového poradce. Bude to chtít změnit jídelníček, jíst pravidelně malé porce, hodně pít a hlavně se hýbat. Stačí rychlá chůze.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com