NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Pat a Mat online ke shlednuti zdarma, A je to na nikee.net
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Budete muset zvládnout více problémů najednou. Bohužel téměř ve všech oblastech. Příznivější zpráva je, že nejhorší bude první polovina měsíce, ale potom by se mělo blýskat na lepší časy. Takže to chce mnoho trpělivosti a důvtipu. S některými nepříjemnostmi si poradíte celkem dobře, takže se nebojte vymýšlet řešení. V druhé půlce května vám přispěchá na pomoc Venuše a vše se opět vrátí do normálu.

Láska a přátelství:
V manželském soužití to chce mnoho taktu, abyste neřekli něco, z čeho by vznikly nepříjemnosti. Nezadaní mají velké šance potkat novou lásku, která nebude jen malým flirtem, ale přeroste v něco víc.

Peníze a práce:
V zaměstnání se budete cítit unavení a bez šťávy. Jednotlivé pracovní úkony budete vykonávat pouze mechanicky, ale žádný svůj nápad a oživení do toho nevložíte. Zkuste si vyjednat alespoň dovolenou.

Rodina a vztahy:
Problémy vás neminou ani v rodinné oblasti. Čekají vás nedorozumění a zcela odlišné názory. Se svojí drahou polovičkou se budete dohadovat především kvůli výchově dětí a také chybějícím financím.

Zdraví a kondice:
Především ženy by si měly dát pozor na problémy s močovými cestami. Hlavně nastydnout! Pokud už vás prochladnutí postihne, navštivte lékaře a jezte hodně brusinky, popřípadě pijte urologické čaje.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com