NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE TAPETY - obrazky, pozadi na plochu PC na nikee.net
     Statistiky


Štír

Štír

24. 10. až 22. 11.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Na začátku února se vám, milí Štíři, příliš dařit nebude. Budete se na svět dívat spíše pesimistickýma očima. To se ale změní po první půlce měsíce, vaše radostná nálada bude vyzařovat do světa a najednou se začne kolem vás všechno měnit. Protože, co do světa vysíláte, to se vám i s úroky vrací. Počítejte tedy s tím, že se všechno změní v okamžiku, kdy se změníte vy sami i váš pohled na události.

Láska a přátelství:
Jak budou vypadat milostné záležitosti, bude zcela na vás. Manželské nebo dlouhotrvající páry mají šanci objevit znovu již uvadající vášeň a ti nezadaní budou vysílat do svého okolí vášnivé pohledy.

Peníze a práce:
Udělejte si detailní plány finančních rozpočtů. Nepřekračujte účet, zůstávejte vždycky v plusu. Nejen, že tím předejdete problémům, ale naučíte se finanční gramotnosti, která vám dosud trochu chyběla.

Rodina a vztahy:
Se svým protějškem nemůžete najít najednou společnou řeč. Každý máte na všechno rozdílné názory, dokonce i na potomky. Měli byste si sednout a rozebrat situace ze všech stran. Třeba máte pravdu oba.

Zdraví a kondice:
Pokud trpíte zácpou, mohlo by to znamenat, že se nemůžete pohnout z místa. Že zůstáváte v situacích, které vám nevyhovují, ale z nějakého důvodu je neumíte změnit. Proto se zamyslete, co se životem.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com