NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Cerna zmije online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Možná jste si mysleli, že vás nic nového nečeká, ale opak je pravdou. Omezené možnosti roku 2020 vás vyprovokují hledat více svobody v roce 2021. Procházky, výlety, dny na chatě, práce kolem domu a plno aktivit, které jste už dříve zamítli, to budou vaše novinky. Budete vařit nová jídla, seznamovat se s novými lidmi a radovat se ze života. Starost o partnera, která se periodicky vrací, vám ji nezkazí.

Láska a přátelství:
Přestože partner je složitý člověk a máte s ním dlouhodobě starosti, oplácí vám lásku láskou. Proti minulosti dost zkrotl. Užíváte s ním klidu, který jste dříve neznali. I jeho zdravotní stav se zlepší.

Peníze a práce:
Práce vás baví a v podstatě si můžete vybírat, co chcete dělat, a co ne. Ve vašem okolí jsou lidé, kteří udělají to, co vy nestíháte či nechcete, a pomohou vám s radostí. Odměna je přiměřená, užíváte si života.

Rodina a vztahy:
Vaše rodina se postupem let hodně semkla a v dobrém bude ze své pospolitosti těžit, pomůžete si navzájem. Také proběhne mnoho milých setkání. Ohlídejte si proto svůj ostrý jazyk, ať zbytečně nikoho nezraníte.

Zdraví a kondice:
Některé dlouhodobé starosti se vyřeší a vaše zdravotní potíže se tím zlepší. Blízcí vám dodají novou energii, kdy bude třeba. Stále si ale hlídejte močové cesty a dýchací cesty - pijte bylinné čaje, choďte ven.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com