NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku na alyss.cz
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2018
Milé Váhy, rok 2018 vás vrátí zpátky na zem. Saturn vás nebude nikterak šetřit, žádá po vás okamžité výsledky, rychlé rozhodování a vytrvalost. Spolu s Uranem mu jde o to, abyste opustili komfortní zónu a vyskočili ze zajetých kolejí. Pomocnou ruku nabízí Pluto s harmonickým domácím zázemím. Rodina představuje po celý rok bezpečný přístav, do něhož se budete vracet ze svých dobrodružných výprav.

Láska a přátelství:
Afrodité přináší Vahám koktejl plný vášně, něhy i nestoudné fantazie. Nejlepšími měsíci pro intimní chvilky jsou srpen a listopad. Zrozenci 3. dekády by v manželství neměli přehlížet drobné problémy.

Peníze a práce:
Ačkoliv se mnohdy pokusíte utéct před zodpovědností a nutností rozhodovat, hvězdy vás chtě nechtě doženou. Přesvědčí vás, že máte bedra dostatečně pevná na to, abyste ustáli jakoukoliv nepříjemnost.

Rodina a vztahy:
Po většinu roku bude nutné řešit praktické záležitosti. Do rozseknutí problémů se nepouštíte s chutí, dvojnásob to platí u vztahů. Na vysněné zvelebení domácího hnízdečka přijde čas až v závěru roku.

Zdraví a kondice:
Nepatříte k těm, kteří by si stěžovali na každé píchnutí. V tomto roce byste ale neměli brát zdravotní komplikace na lehkou váhu. Myslete na prevenci a víc naslouchejte tomu, co si tělo i duše žádají.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com