NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Happy Tree Friends - videa, hry, tapety, epizody na nikee.net
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Únor prožijete takřka bez mráčků. Nebudete muset řešit žádná úskalí, takže nastala vhodná doba na to, abyste se zaměřili na svůj duchovní růst. Navštivte různé kurzy, můžete se také nechat zasvětit třeba do Reiki nebo jiné energie, která vám pomůže najít sama sebe a pochopit své tělo fyzické, mentální a psychické. Pokud budete cestovat, zaměřte se na kraje a oblasti s velkým duchovním potenciálem.

Láska a přátelství:
Venuše bude přát v následujících týdnech převážně těm nezadaným. Láska na první pohled je téměř jistotou. Jen se nevyhýbejte žádné společenské události, abyste potom nelitovali promarněných šancí.

Peníze a práce:
Milé Váhy, neseďte doma za pecí, ale vymýšlejte, plánujte, cestujte. Vaše profesní kariéra je dobře našlápnutá, jen čeká na další příležitosti. Proto se rozhlížejte kolem sebe a nepromarněte šance.

Rodina a vztahy:
Věnujte se svým dětem. Ať už vlastním nebo vnoučatům. Učte je a buďte s nimi. Udělejte si výlety do přírody nebo za kulturou. Užívejte si je, dokud můžete a dokud ony chtějí. Času je bohužel tak málo.

Zdraví a kondice:
Zdraví vám bude sloužit výborně, jen si neberte příliš mnoho práce a starostí. Mohli byste se potom cítit vyčerpaní a bez energie, což by neprospělo vašemu tělu ani vaší psychice. Naučte se relaxovat.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com