NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Simpsonovi online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
První půlka května bude velmi hektická a bude zaměřena na všechny vaše resty, které jste si přinesli z minulého měsíce. Naštěstí se vám je podaří dokončit včas. Pokud si ale myslíte, že vás potom čeká klid a odpočinek, spletli jste se. Naopak, druhá polovina měsíce bude ještě hektičtější a vy nebudete vědět, co dřív. S tím bude také spojena vaše podrážděnost a netolerance k chybám ostatních lidí.

Láska a přátelství:
Na svůj protějšek budete působit velmi smyslně a sexy. Nastane ale období, kdy mezi vámi najednou vznikne napětí a nebudete vědět, odkud se vzalo. Ale zachovejte klid, bude to jen mírná přeháňka.

Peníze a práce:
Finanční situace pro vás nyní nebude příliš růžová. Budete se muset víc snažit vydělat nějaké peníze navíc. Brigád se vám bude nabízet spousta, bude to však znamenat také občasné práce o víkendech.

Rodina a vztahy:
Vaše rodinné soužití bude tento měsíc jako na houpačce. Zaznamenáte velké pouto a harmonii, vzápětí s vámi nebude mluvit ani klika u dveří. Mějte trpělivost především s vašimi dětmi, přejde je to.

Zdraví a kondice:
Nikdy jste neměli kožní problémy a najednou se objeví. Zajděte si ke specialistovi, určitě vám pomůže. Někdy stačí masti nebo sluníčko a pobyt u moře. Hlavně věc řešte a nenechávejte to na později.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com