NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII the X Files - Akta X online na enkii.cz
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Jednou jste nahoře, jindy dole. Tento měsíc to vypadá spíše na to dole, ale i ode dna se dá odrazit. V zaměstnání to nebude dobře fungovat, nadřízený není příliš spokojen s vaší prací. Nakonec se spory vyhrotí a zaměstnavatel vás zahrne kupou práce, která se prostě nedá stihnout. Ani v lásce vám nebude dopřán klid a štěstí. Dokonce si dejte pozor na větší výdaje, které by vám zkomplikovaly život.

Láska a přátelství:
Jste velmi přitažliví a opačné pohlaví po vás vysloveně šílí. Vy se ale nechcete momentálně vázat, raději si užíváte nových přátel. Ti zadaní mohou očekávat pozvolný nárůst citů z partnerovy strany.

Peníze a práce:
Práce vám není lhostejná, pracujete rádi, ale vadí vám, když vám do ní někdo zasahuje. Zkuste přemýšlet, zda by nestálo za to přejít postupně na živnostenský list, třeba jen jako menší přivýdělek.

Rodina a vztahy:
Milujete každý sport a pobyt v přírodě. Snažíte se k tomu vést též svoji rodinu. Dívejte se ale i na to, co by kdo chtěl zrovna dělat, aby trávení veškerého času s vámi nebrali jen jako povinnost.

Zdraví a kondice:
Vaše imunita není nejlepší a měli byste se o sebe víc starat. Pohybu máte dostatek, což je dobře, upravte tedy svůj jídelníček, dbejte na dostatečný spánek a odpočinek. Také nekuřte a nepijte alkohol.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com