NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Happy Tree Friends - videa, hry, tapety, epizody na nikee.net
     Statistiky


Váhy

Váhy

23. 9. až 23. 10.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Disponujete velikou dávkou energie, kterou investujete nejen do zaměstnání, ale především do svého volného času. Pokud sportujete, přemýšlejte, jaký nový sport byste mohli zkusit. A když nesportujete, vymyslete, co by vás mohlo pro začátek bavit a naplnit radostí. Můžete jít také do kina, kde se pobavíte u hezkého filmu a potom jít do posilovny, sauny nebo na příjemnou masáž, kde se uvolníte.

Láska a přátelství:
Vyrazte na takovou akci, kde byste rádi potkali spřízněnou duši. Pokud nenávidíte sport, vynechte fotbalové utkání a pokud se nudíte při zámeckém výkladu, určitě nejezděte na Karlštejn či Dobříš.

Peníze a práce:
Peněz máte dost a pokud přemýšlíte, do čeho nejlépe investovat, co takhle nové auto nebo domek za městem, kde byste vy i děti dýchali čerstvý vzduch bez kouře? Možná by stačila i víkendová chalupa!

Rodina a vztahy:
Rádi byste se vrátili do dětských let, což je vidět, když si hrajete s dětmi, Jste velmi přirození a ti správní parťáci pro své ratolesti, které jistě ocení vaši iniciativu a velké zapálení pro hry.

Zdraví a kondice:
Mohou se u vás vyskytnout problémy s ledvinami, takže se snažte hodně pít, nejlépe čistou pramenitou vodu nebo bylinné ledvinové čaje. S případnými kožními problémy si zajděte k odborníkům na kliniku.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com