NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Obrazky - wallpapers, tapety na plochu PC na nikee.net
     Statistiky


Panna

Panna

23. 8. až 22. 9.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Kdekdo ví, jak jste v práci dobří, jak je s vámi veselo, že jste dobrými společníky. Málokdo vás zná i z druhé stránky: jaký povyk umíte ztropit kvůli nepořádku doma nebo zatoulané věci. Zkuste počítat do deseti, aby si i vaši nejbližší užívali krásných stránek vaší osobnosti. Práce bude zábavná ale náročná, nic tentokrát nebude zadarmo. Jako pracovitému člověku vám to vyhovuje a budete se cítit naplnění.

Láska a přátelství:
Část svého života jste strávili poněkud frivolním způsobem, ale v roce 2021 jste sami sebou trochu unaveni. Chcete změnu - a nemylte se, hledáte ji více u sebe než u svého partnera. Pokud se změníte, pak i on.

Peníze a práce:
Ano, platí, že nic nebude zadarmo. Ale na druhou stranu přijde za usilovnou práci odměna nejen v podobě peněz, ale také kariérního postupu či nových příležitostí. Pozor na workoholismus. Může ničit vztahy.

Rodina a vztahy:
V rodině máte pospolité kořeny a vždy jste na ně dbali, ale poslední roky vás dost rozdělily. S nostalgií vzpomínáte na staré časy, ale můžete zkusit znovu navázat s příbuznými tam, kde jste přestali.

Zdraví a kondice:
Pozor na klouby nohou, dáváte jim zabrat. Trénink je dobrá věc, ale nesmí se přehánět. Mírněte se také s oslavami, vaše ledviny a játra budou potřebovat oddech a čištění. Pijte kopřivu a ovocné čaje.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com