NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ORFII 3D tisk, 3D scan, 3D model - ofrii.com
     Statistiky


Panna

Panna

23. 8. až 22. 9.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Jste zamilovaní, ale připadá vám, že si s vámi váš idol pouze hraje a jeho city nejsou skutečné. Měli byste věřit své intuici, která vám napovídá správně. Rozchod je tady na místě, ale dlouho truchlit nebudete. Už v druhé polovině měsíce potkáte člověka, který bude stát za to. V práci se vyskytnou menší potíže, které dokážete překonat v případě, že si nyní odpočinete. Vezměte si pár dní dovolenou.

Láska a přátelství:
Možná jste momentálně zklamaní z vašeho protějšku. Máte pocit, že si s vámi jen hraje. Možná ano, možná ne. Ruku na srdce, netlačíte malinko na pilu? Necítí se váš partner tak trochu jako ve vězení?

Peníze a práce:
Měli byste přemýšlet, zda neutrácíte za zbytečnosti. Peníze se vám takto rychle rozkutálí a vy nebudete vědět, jak zaplatit bydlení a další důležité věci. Koncem měsíce se ale karta obrátí k lepšímu.

Rodina a vztahy:
Starostí máte nad hlavu a vaše polovička se rozhodla řešit malichernosti. Snadno se tedy vytočíte a vybuchnete. Neměli byste pracovní problémy nosit domů, na druhou stranu právem očekáváte podporu.

Zdraví a kondice:
Váš lymfatický systém nefunguje tak, jak by měl a pomoci by vám mohly lymfatické masáže. Jsou dost složité, tak by bylo dobré získat nějaká doporučení. Nohy si chlaďte ve studené vodě, nebudou otékat.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com