NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE MINECRAFT
     Statistiky


Panna

Panna

23. 8. až 22. 9.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Máte tendenci vidět na lidech hlavně to dobré. To je prima. Jenže úplně přehlížíte špatné vlastnosti, což by se vám až tak vyplatit nemuselo. Hlavně u vašeho protějšku byste si už konečně mohli sundat ty růžové brýle. Je přes ně opravdu velmi špatně vidět. Mějte prostě rádi lidi kolem sebe s těmi dobrými, ale i špatnými vlastnostmi. Nikdo není dokonalý, tak se s tím smiřte a nepřehlížejte to.

Láska a přátelství:
Vaše magické vyzařování k vám nyní přitáhne toho pravého partnera nebo tu pravou partnerku. Mějte nejen oči, ale především srdce otevřené, abyste poznali, až se k vám ten pravý či ta pravá přiblíží.

Peníze a práce:
Peníze vydělat umíte a po finanční stránce vám ani vaší rodině nebude nic scházet. Dejte si jen pozor na investiční nabídky. Mohlo by jít o podvod. Takže, pokud se v tom nevyznáte, požádejte o pomoc.

Rodina a vztahy:
Hodně jste pracovali a své potomky zanedbávali. Je načase to napravit, aby potom už nebylo pozdě. Vezměte je na výlet, kde se jim budete maximálně věnovat nebo naplánujte společně bezva dovolenou.

Zdraví a kondice:
Blokují-li se vám často záda, je možné, že vám říkají ZPOMAL. Možná si toho na svá bedra berete přespříliš a vaše tělo vás jen upozorňuje na životní nerovnováhu. Musíte odpočívat a také se radovat.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com