NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Fur TV - online epizody na nikee.net
     Statistiky


Panna

Panna

23. 8. až 22. 9.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Sedne na vás cestovní a pracovní horečka. Cestovní mánii odstartujete již na začátku měsíce a bude pokračovat po celý květen. Podíváte se do míst, která jste nikdy nenavštívili a kde se budete cítit dobře. Protože ale musíte neustále pracovat, nedáte si pokoj ani na cestách a vymyslíte, jak pro příště skloubit cesty s prací. Tento život se ale nebude shodovat s vaším partnerským a citovým životem.

Láska a přátelství:
Pokud máte protějšek, který rád cestuje, pak máte vyhráno. Pokud ne, váš vztah dostane velké trhliny. Nyní je to jen o vašich prioritách. V mnoha případech budete muset zvolit pouze jednu variantu.

Peníze a práce:
Pokud chcete investovat do cestování nebo do sebevzdělávání, budete si muset odpustit veškeré další výdaje. Tolik peněžních prostředků dohromady opravdu nedáte. Opět to bude jen o vašich prioritách.

Rodina a vztahy:
Vy zadaní, kteří jste dali přednost rodině nebo vztahu, můžete investovat do oprav a zútulnění domova. Některé místnosti po opravách nahlas volají. Spoustu věcí ale zvládnete udělat sami a ušetřit.

Zdraví a kondice:
Jste v dobré fyzické kondici, a aby to tak taky zůstalo, vrhněte se více na sport. Pro vaše klouby by ale nebyl vhodný běh, nahraďte ho jízdou na kole nebo rychlou chůzí. I pomalé cvičení vám pomůže.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com