NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE SMS zdarma do vsech siti na nikee.net
     Statistiky


Panna

Panna

23. 8. až 22. 9.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Tento měsíc vás trošku potrápí. Bude to pro vás a vaši trpělivost velká zkouška. Problémy na vás budou útočit ze všech stran, ale vy to jistě zvládnete. Ponořte se do svého nitra a na okolní situace se dívejte s nadhledem stejně, jako byste sledovali nějaký film. Pomůžete tím své nervové soustavě, a navíc si vás okolí bude více vážit, než kdybyste všechno řešili. Až koncem února si odpočinete.

Láska a přátelství:
Neřešte nyní city a pocity v partnerství. Nevyhýbejte se společnosti a společenským událostem. Dodají vám potřebnou energii, kterou budete nutně potřebovat, abyste zvládli všechno, co život přinese.

Peníze a práce:
Finančně nebudete strádat, ale ani nebudete moci příliš vyhazovat. Učte se šetřit, protože se vám tato dovednost bude hodit v následujících týdnech. Nějaká ta práce navíc by zlepšila váš rozpočet.

Rodina a vztahy:
Vaše ratolesti budou požadovat věci, které stojí hodně peněz. Je na vás jim vysvětlit, jak se s financemi zachází a jak těžko se mohou vydělat. Určitě to snadno zvládnete s diplomacií sobě vlastní.

Zdraví a kondice:
Pracovní neschopnost vás pravděpodobně také nemine. Přece jenom k nám přichází chřipková vlna a v dopravních prostředcích to vypadá jako v čekárně u lékaře. Jezte proto hodně vitamínů a minerálů.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com