NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE South Park online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
     Statistiky


Lev

Lev

23. 7. až 22. 8.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Konečně je tu řešení problému, co byste skutečně chtěli dělat a co by vás bavilo. Správná možnost se ukáže a po této stránce se váš život stabilizuje, a pokud dáte šanci lásce, totéž nastane i v partnerském vztahu. Možná jste doteď viděli spoustu negativ a neuvědomili jste si pozitiva. Je možné, že jste chtěli partnera násilně měnit, ale on nebo ona vás miluje přes všechny konflikty, které jste vytvořili?

Láska a přátelství:
Jste výbušní a máte své představy o tom, jak má vypadat vztah. Někdy se pokoušíte natlačit to partnerovi trochu násilím. Je však nutné, abyste jej také ocenili a nechali ho být tím, kým je. On za to stojí.

Peníze a práce:
Potkali jste mnoho profesí, ale u žádné jste nevydrželi. Nemáte moc respekt k autoritám, protože jste sami sobě autoritou. Nyní máte možnost najít práci, kde bude značná míra odpovědnosti jen na vás.

Rodina a vztahy:
Máte ve své rodině své oblíbence, ale i naopak. Dáváte svou přízeň těm, s nimiž si rozumíte, ty druhé ignorujete. Možná ale můžete hodně získat, když budete trochu smířliví a najdete společný jazyk se všemi.

Zdraví a kondice:
Máte racionální představu o hodnotách, ale srdce vás táhne jinam k větší svobodě a benevolenci. Měli byste ho poslechnout, protože od vašeho vnitřního konfliktu vám hrozí už značné potíže s páteří.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com