NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Big Bang Theory - Teorie velkeho tresku online na nikee.net
     Statistiky


Lev

Lev

23. 7. až 22. 8.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Květen bude tak trochu jako na houpačce. Něco se podaří, něco ne, ale v zásadě vás nečekají žádné jobovky. Milí Lvi, mějte trpělivost, žijte tak, jak to momentálně jde a hlavně neztrácejte dobrou náladu, protože ze žádného mráčku neprší věčně. A z toho vašeho spadne jen pár kapiček. Utužujte vztahy s kolegy v zaměstnání, ale i doma a s přáteli. Dívejte se na svět optimistickým a vlídným pohledem.

Láska a přátelství:
Hodně se teď snažíte jen o flirt, ale vážný vztah vás momentálně neláká. Čekejte nyní hodně nabídek. Užijte si svobodného života a rozviňte nová přátelství. Zadaní, zaměřte se na své drahé polovičky.

Peníze a práce:
Máte hluboké znalosti svého oboru, navíc jste empatičtí a umíte dobře poradit. Bylo by dobré, kdybyste se poohlédli po nějakém vedoucím místě, kde byste všechny dovednosti mohli uplatnit a zúročit.

Rodina a vztahy:
Děláte pro děti, co jim na očích vidíte, ale zase to tolik nepřehánějte. Měli byste je zároveň vychovávat a v tom se právě příliš neshodujete s vaší polovičkou, což přináší napětí ve vašem vztahu.

Zdraví a kondice:
Rádi sportujete a vedete k tomu i své ratolesti, což je moc dobře. Dejte si ale nyní pozor na větší či menší zranění, která by vás mohla postihnout. Pořiďte si chrániče nebo jiné důležité doplňky.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com