NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE South Park online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
     Statistiky


Lev

Lev

23. 7. až 22. 8.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Rozdáváte všude kolem sebe pozitivní náladu a úsměvy. Těm zadaným nebude Venuše příliš přát, budou vznikat naprosto zbytečné hádky, které budou stále gradovat. Trochu zlepšení přinese až konec července. Do té doby se učte trpělivosti a sebeovládání. Věnujte se také svým přátelům, kteří by vás mohli dostat z té nejhorší domácí krize. Navenek by to ale na vás nikdo nepoznal, vypadáte totiž šťastně.

Láska a přátelství:
Manželstvím tento měsíc nepřeje, zato dlouhodobě nezadaní se mohou pyšnit nalezením nové lásky, která je naprosto pohltí. Zažijete jízdu jako na tobogánu, ale neberte vztah jako úplnou samozřejmost.

Peníze a práce:
Se šéfem budete prožívat těžké období, bude popudlivý a vy nezůstanete pozadu. Zkuste se více ovládat, tu práci potřebujete a jste v ní dobří. Navíc vás brzy čeká velká odměna za pracovní nasazení.

Rodina a vztahy:
Kontrola emocí se vám vyplatí i na domácí půdě. Protějšek vám bude házet klacky pod nohy při výchově vašich ratolestí. Měli byste se dohodnout na stejném postupu a neměnit ho. Jinak ztratíte autoritu.

Zdraví a kondice:
Raději nyní nepoužívejte nebezpečné nástroje, jako je cirkulárka, motorová pila apod. Mohli byste si způsobit ošklivé úrazy. Také by to chtělo posílit vaši nervovou soustavu. Zkuste cílené meditace.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com