NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - KOSMO online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Lev

Lev

23. 7. až 22. 8.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Menší rozepře se mohou tento měsíc vloudit do vašeho soužití s protějškem i do vztahů na pracovišti. Nebude to ale nic dramatického. Raději všechna řešení, která nejsou důležitá, odložte na pozdější dobu a zatím si promyslete postup a podívejte se na problém z různých úhlů, abyste měli připraveny argumenty. Pokud se chystáte na cesty, věnujte čas dokonalé přípravě, která se vám určitě bude hodit.

Láska a přátelství:
Žárlíte úplně zbytečně a otravujete tím sebe i své okolí. Důvěřujte více partnerovi a vaše komunikace se zlepší. Ti nezadaní mají větší šanci potkat ten pravý protějšek spíše v druhé půlce měsíce.

Peníze a práce:
Budete muset dát pozor na finance a investice. Je možné, že se vás někdo bude snažit okrást nebo jinak finančně znevýhodnit. Najděte si prověřeného finančního poradce a zjistěte reference na účetní.

Rodina a vztahy:
V první třetině února se dočkáte spíše mráčků na obloze, ale hravě si s nimi poradíte. Zbytek února už by měl probíhat bez dalších nepříjemností na domácí scéně. Zkuste opět dělat více věcí společně.

Zdraví a kondice:
Po zdravotní stránce se budete cítit celkem dobře, dejte si ale pozor na zranění při sportu. A také na zažívací potíže, které dovedou potrápit. Jezte v tomto období spíše lehce stravitelná jídla.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com