NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE South Park online epizody ke shlednuti zdarma na nikee.net
     Statistiky


Lev

Lev

23. 7. až 22. 8.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Milí Lvíčci, máte nesporný šarm a přitažlivost, lidé se kolem vás jenom hemží a opačné pohlaví šílí, kdykoliv na ně promluvíte. Cítíte se fajn, jenomže brzy vám to přestane stačit. Chtěli byste totiž vedle sebe člověka, kterého si můžete vážit a ke kterému můžete vzhlížet. Tyto povrchní známosti už nejsou nic pro vás. V práci očekávejte tak trochu problémy, které se ale vyřeší k vaší spokojenosti.

Láska a přátelství:
V první třetině měsíce si budete užívat lásku a skvělý vztah. Jenže pak přijdete na to, že tak skvělý nebyl a raději známost ukončíte. Nemusíte smutnit, brzy se objeví někdo, kdo vás bude milovat..

Peníze a práce:
Zpočátku se vám bude finančně dařit, ale postupně to bude horší. Rádi utrácíte za krásné a hodnotné věci nejen pro sebe, ale i pro své blízké. Toto vyhazování peněz budete muset co nejdříve omezit.

Rodina a vztahy:
Ať máte velkou či malou rodinu, v každém případě k sobě máte blízko. A vy se budete nyní v dubnu snažit vaše vztahy ještě prohloubit. Pojedete společně na víkend na chatu a užijete si spoustu legrace.

Zdraví a kondice:
Můžete být, milí Lvíčci, se svým zdravím vážně spokojeni. Žádné závažné komplikace vám nehrozí. Pokud dostanete rýmičku nebo kašel, zase se z toho brzy vylížete, takže se o své zdraví nemusíte obávat.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com