NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Pernikovy tata, breaking bad online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Rak

Rak

22. 6. až 22. 7.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Tento rok byste sami sebe měli mít raději. Dělejte si radost, ale hlavně - přijímejte se takoví, jací jste. Je také důležité mluvit s partnerem i rodinou o všem, co vás spojuje, o hezkých chvílích. Vyslovením si je spolu znovu prožijete a stmelíte se. Potřebujete citové jistoty a zázemí a je třeba si je posilovat a těšit se z nich. Sami sebe se ptejte, co opravdu chcete - a nechte v sobě dozrát odpověď.

Láska a přátelství:
Hned na počátku roku prožijete opakovaný pocit, že váš partner je tím zdrojem klidu a stability, jaký si přejete. A on prožije tentýž pocit s vámi. Jaro přinese flirt, ale ten pro vás není tou pravou cestou.

Peníze a práce:
Dejte pozor, abyste se na začátku roku trochu nepřepálili a nedávali příliš sil do své práce, mohli byste i vyhořet. Nadšení je fajn, ale odpočinek také. V polovině roku se ukáže možnost alternativního příjmu.

Rodina a vztahy:
Jste trochu rozpolceni mezi potřebami partnera a zbytku rodiny. Nemusíte vyhovět každému a nemusíte řešit jejich spory. Pokud chtějí tvořit vaše zázemí, je na nich, aby se spolu nějak smířili a spřátelili.

Zdraví a kondice:
Dobré výsledky v oblasti kondice vám přinese otužování, ale postupné a pomalé. Pokud budete dost vytrvalí, budete se cítit lépe. Také budete mít správnou tendenci ohlídat si výživu a jíst, co je opravdu zdravé.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com