NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

INASS the X Files - Akta X online na inass.eu
     Statistiky


Rak

Rak

22. 6. až 22. 7.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Květnové období bude pro Raky spíše pohodové. Dařit se vám bude opravdu ve všech směrech. Podaří se vám urovnat všechna nedorozumění v práci i s blízkými a také resty, které jste nebyli schopni dosud vyřešit. Takže dobrá nálada je na místě. Můžete se též věnovat více rodině a přátelům, které jste dosud opravdu zanedbávali. Měli byste opět vymyslet společné akce, které by vaše vztahy znovu oživily.

Láska a přátelství:
V první půlce května bude u vás, milí Ráčci, panovat obava o vaše srdíčko. Proto se nebudete v milostné oblasti projevovat. V druhé půlce ale začnete tát a nebude vám dělat problém své city vyjádřit.

Peníze a práce:
Finančně na tom nejste nejhůře, takže investujte do sebe a svého oblečení. Vaše elegance a vystupování vám přinesou další výhodné nabídky k pracovním možnostem. Dařit se bude především obchodníkům.

Rodina a vztahy:
Na počátku tohoto měsíce budou ještě rodinné vztahy trochu napjaté, ale postupně se začnou zlepšovat. Zaměřte se na zvelebování vašeho domácího hnízdečka. Zvolte novou kombinaci materiálů i barev.

Zdraví a kondice:
Cítíte velkou únavu. Nemusí to být jen jarní únava, takže si raději zajděte k lékaři. Pokud trpíte na špatné zažívání, jezte po menších porcích několikrát denně a nechte si udělat vyšetření žaludku.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com