NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - KOSMO online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Rak

Rak

22. 6. až 22. 7.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Rádi byste našli pohodový vztah, ve kterém byste se cítili dobře. Bohužel se vám to zatím nedaří, ale nezoufejte, milí Ráčci. Již brzy potkáte člověka, který se stane vaším kamarádem, přítelem i milencem a konečně budete šťastni. V práci se vám zpočátku dařit nebude, což se nebude líbit vašemu nadřízenému. Ale postupně získáte větší sebevědomí, nápady budou přicházet a vy svého šéfa překvapíte.

Láska a přátelství:
Váš přítel či přítelkyně se vás snaží ovládat a vnucovat vám své názory. Vás už ale nebaví se neustále někomu přizpůsobovat. Chtěli byste dostat do svého vztahu romantiku a vášeň. Brzy se dočkáte.

Peníze a práce:
Rádi a hodně se rozmazlujete. Utrácíte ale za předměty, které jsou příliš drahé a navíc je nepotřebujete. Měli byste se naučit lépe hospodařit. Pokud potřebujete finance doplnit, najděte si brigádu.

Rodina a vztahy:
Potýkáte se s problémy a svěříte se rodině. Bohužel vám příliš neporadí, protože vaše drahá polovička má na věc zcela odlišný pohled, který se vám vůbec nezamlouvá. Odpovědi hledejte ve svém nitru.

Zdraví a kondice:
Pokud chcete mít zdravý trávicí systém, pečujte o svůj psychický stav. Dělejte vše, co vás baví a těší. Hodně se smějte a radujte. Obklopujte se pozitivními lidmi i situacemi. Vyhýbejte se negativitě.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com