NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE VTIPY - psane a kreslene vtipy na nikee.net
     Statistiky


Rak

Rak

22. 6. až 22. 7.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Tento měsíc bude naprosto pohodový, žádné větší výkyvy ani propady vás nikde nečekají. Pokud máte rádi různé druhy umění nebo se jimi už dokonce zabýváte, prohlubujte dál své cítění, vnímání, dovednosti a zkušenosti. Choďte více na výstavy nebo koncerty, navštěvujte umělecká setkání. Pokud se chcete dále vzdělávat v této oblasti, odjeďte do světa na zkušenou, tyto cesty budou jen k vašemu užitku.

Láska a přátelství:
Milí Ráčci, v lásce se vám bude po celý únor dařit, ale neusněte na vavřínech. Na vztahu se musí pořád pracovat, takže ho nenechte ležet ladem. Přichystejte pro svého miláčka nějaké hezké překvapení.

Peníze a práce:
S kolegy si dobře rozumíte, finance vám nechybějí. Navíc se vám naskytne možnost různých pracovních zahraničních cest, které budou velkým přínosem pro vaši kariéru. Rozvíjejte své znalosti jazyků.

Rodina a vztahy:
V rodinném kruhu se cítíte jako ryba ve vodě. Za celý měsíc nezaznamenáte žádné rušivé elementy, podráždění či nespokojenost žádného člena vaší domácnosti. Možný je také nový přírůstek do rodiny.

Zdraví a kondice:
Zdraví bude naprosto ideální. Pokud jste pociťovali nějaké zdravotní potíže, v únoru zcela vymizí. Ani chřipková epidemie vás nepostihne. Nasaďte ale raději preventivně vitamíny a choďte do sauny.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com