NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE MINECRAFT
     Statistiky


Rak

Rak

22. 6. až 22. 7.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Finanční prostředky pro vás nebudou v tomto měsíci příliš důležité, protože se zaměříte především na svůj osobní duchovní rozvoj, navštívíte mnoho seminářů a kurzů na tato témata, vyjedete i za hranice za poznáním. Vyzkoušet můžete například Peru s tamními šamany. Určitě vám to rozšíří obzory a poznáte něco úplně nového a možná potkáte zajímavé lidi, z nichž někteří vás mohou provázet životem.

Láska a přátelství:
Jste romantické povahy a toužíte po dokonalé lásce. Ta se najde málokdy, ale vám by se to mohlo nyní podařit. Potkáte velkou spoustu lidí, takže budete moci srovnávat nejen povahové rysy protějšků.

Peníze a práce:
Děláte rádi práci kreativní, rádi vymýšlíte různé nové věci a projekty. Tento měsíc se vám bude, milí Ráčci, velmi dařit. Na co sáhnete, pokvete vám pod rukama. Také se vám podaří získat nové klienty.

Rodina a vztahy:
Nebudete momentálně se svým protějškem na stejné citové ani jiné vlně. Názorově se budete naprosto rozcházet, což zapříčiní tíživou atmosféru u rodinného krbu. Zelenou budou mít vaše vztahy s dětmi.

Zdraví a kondice:
Váš metabolismus zaznamenává větší výkyvy. Máte-li pocit, že vám nefunguje a tloustnete třeba i po skleničce vody, sežeňte si tinkturu topolu a břízy a tabletky B-komplexu. Změna bude brzy znatelná.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com