NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Brickleberry online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Jděte do nového ruku s klidným srdcem. Na nikoho se nehněvejte, zejména ne sami na sebe, a berte věci tak, jak se dějí. A nebude to vůbec špatné, naopak. Vaše citové jistoty se zkvalitní natolik, že si budete přát, ať to tak zůstane navždy. I v práci se vám bude dařit. V profesní oblasti se budete učit novým věcem. Koncem roku budete toužit být chvíli bezstarostní a nic neřešit - a také si to dopřejete.

Láska a přátelství:
Vztah, který prožíváte, se pojednou sladil z obou stran, takže si přejete, aby tak vydržel navždy. Nikdo neví, co bude dál, ale bod, kam jste společně došli, je rozhodně pozitivní. Máte se od čeho odrazit.

Peníze a práce:
Už dlouho řešíte práci a zkraje roku se objeví příležitost, která vás okouzlí. Budete v tom dobří. Léto projedete na této vlně, podzim před vás postaví nová rozhodnutí a v zimě máte šanci splnit si profesní sen.

Rodina a vztahy:
Máte obavy o své blízké, kteří jsou starší nebo mají oslabenou imunitu. Myslí vám to dobře, a tak jste schopni navrhnout postupy a plány, které jim pomohou ke zdravotnímu klidu. Budete také nápomocni fyzicky.

Zdraví a kondice:
Na jaře hrozí prochladnutí, a to si opravdu hlídejte, protože by mohlo odeznívat až po dobu tří měsíců, a to za to nestojí. Teplé boty, bundy, čepice. Pak už hrozí jen případné spáleniny od slunce a vyrážky.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com