NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

INASS Go deskova hra Go online na inass.eu
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2018
Rok 2018 má za úkol postavit Blížence na vlastní nohy. Vyhovuje vám rychlý sled událostí, proto trefí hektická přízeň Uranu až do května hřebíček přímo na hlavičku. Jedna příležitost střídá druhou v kariéře i milostném životě, originální nápady nebudete stačit zapisovat. Díky Merkuru navážete zajímavé kontakty. Šotkem v celém báječném programu bude Neptun, který se vás snaží nakazit pesimismem.

Láska a přátelství:
V lásce balancujete nad propastí a právě to vás vzrušuje. Snažíte se posunout hranice možností na maximum. Na konci roku si dejte pozor na šálivé zamilování. Hlavně singles nevidí situaci objektivně.

Peníze a práce:
Jste lační po nových poznatcích a nejspíš si pohráváte s myšlenkou na další studium. Od března do srpna narůstá profesní potenciál a byla by škoda toho nevyužít. Co takhle začít s vlastním podnikáním?

Rodina a vztahy:
Teplo domácího krbu je letos pro Blížence více než důležité. Po náročném dnu potřebujete právě náruč rodiny, kde zregenerujete síly. Ani blízcí si ale nemohou stěžovat na nedostatek vašeho zájmu.

Zdraví a kondice:
Po psychické stránce zažíváte fantastické období, kdy sršíte optimismem. Z nemocí se dokážete vykřesat rychleji, než je zvykem. Pouze Blíženci 2. dekády musí dávat pozor na toxické látky i alkohol.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com