NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ORFII 3D tisk, 3D scan, 3D model - ofrii.com
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Milí Blíženci, máte vyhlédnutý svůj idol, ke kterému vzhlížíte. Duben je měsícem, kdy se vám začne všechno dařit. Vaše city budou opětované, práce vás bude naplňovat a čekají vás větší odměny. Co víc si můžete přát. Neusněte ale na vavřínech. Neustále se musíte snažit, aby všechno fungovalo, nic vám totiž nespadne do klína samo od sebe. A víte proč? Protože vy máte na to, abyste vše zvládli sami.

Láska a přátelství:
Rádi se seznamujete a dáváte do vztahů celé srdce. Pozor ale, abyste si je zas příliš neidealizovali, přineslo by vám to jen zklamání. Každý člověk je jiný a každý vztah je jiný. Zkuste kompromisy.

Peníze a práce:
Dařit se vám bude hlavně v obchodních záležitostech. V tomto měsíci získáte spoustu výhodných kontaktů, které se vám budou hodit. Je také možné, že obdržíte nějaký dar, nebo vyhrajete třeba v loterii.

Rodina a vztahy:
Svoji rodinu určitě nezanedbáváte. Je s vámi docela zábava a snažíte se vymýšlet pro všechny různorodé programy. Nedělá vám problém jet na výlet, jít s dětmi do kina nebo vymyslet nějaké hry na doma.

Zdraví a kondice:
Bylo by dobré, kdybyste si tolik nepřipouštěli starosti. Zkuste více relaxovat v přírodě či sauně a dělat všechno, co máte rádi. Práce vám neuteče, a když budete odpočatí, budete mít i lepší výkony.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com