NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ORFII Freediving - voln potapeni, apnea na ofrii.com
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Čeká vás opravdu velmi zajímavý měsíc. Zapracujte na sobě ve všech oblastech vašeho života. Dejte si pozor na milostná jiskření, pokud žijete v manželství nebo pevném vztahu. Řekněte si, co máte na svém protějšku rádi a naučte se bojovat s náznaky nevěry z vaší strany. Zaměřte se také na pracovní stránku života. V poslední době stagnujete a všechno běží spíše na volnoběh. Přijďte s novými nápady!

Láska a přátelství:
Nezadaní budou mít spoustu příležitostí k seznámení. Nejprve to bude spíše flirt, ale v tom množství ctitelů a ctitelek se vyskytuje opravdu ten pravý protějšek, jen musíte umět moc dobře vybírat.

Peníze a práce:
V zaměstnání to jde zatím spíše pomalým krokem. Máte v sobě ale velký potenciál, tak ho využijte. Poohlédněte se, v čem byste mohli vynikat, s jakým novým nápadem a návrhem byste mohli nyní přijít.

Rodina a vztahy:
Je už nejvyšší čas naplánovat rodinnou dovolenou. Proto sezvěte všechny její členy, kterých se to týká a společně se zamyslete, kam byste rádi jeli. Možností a nabídek cestovních kanceláří je mnoho.

Zdraví a kondice:
V posledních měsících jste řešili hodně povinností a starostí. Nyní se vám to může trochu vymstít formou psychické nepohody. Proto se zaměřte na hezké věci a na svoji rodinu. Naplánujte delší volno.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com