NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Fur TV - online epizody na nikee.net
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Milí Blíženci, v první půlce měsíce se vám bude dařit ve všech oblastech života, ta druhá půlka bude o něco horší. Neklesejte ale na duchu, závěr února si budete užívat plnými doušky. Prostě není pořád posvícení. Čeká na vás také delší cesta za kulturou a cizokrajnou přírodou. Není úplně jasné, zda se jedná o cestu soukromou nebo pracovní. Ale to vůbec nevadí, protože si ji užijete se vším všudy.

Láska a přátelství:
Svoji lásku s protějškem se vám podaří pořádně upevnit. Budete mít pocit, že máte toho nejlepšího partnera pod sluncem. Ti nezadaní mají velkou lásku teprve potkat a pravděpodobně to bude tento měsíc.

Peníze a práce:
Po finanční stránce na tom budete opravdu docela dobře, takže si budete moci dovolit koupit nějakou tu rozmařilost. Nákup knih nebo DVD váš rozpočet rozhodně neohrozí a navíc uděláte radost sami sobě.

Rodina a vztahy:
Plánovali jste s rodinou spoustu akcí, ale zatím na ně nedošlo. Nyní si to můžete vynahradit. Se svými blízkými jste si k sobě našli cestu a vaše vzájemné vztahy se velmi zlepšily. Využijte toho.

Zdraví a kondice:
Nic vás nebolí ani nezlobí. Buďte vděčni za své dobré zdraví. Hodně sportujte, ať se udržujete v kondici. Pozor ale na drobná zranění, která mohou při sportu vzniknout. Z drobných mohou být vážnější.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com