NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Hra o Truny online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Vaše energie a nadšení pro vše kolem vás budou nevyčerpatelné. Na každé situaci budete vidět to pozitivní a poučné, což vám přinese radost ze života. Budete překypovat nápady nejen pracovními, ale i těmi, které se týkají volnočasových aktivit. Bohužel některé osoby váš temperament nebudou chtít sdílet, ale to nevadí. Nemůžete se zavděčit všem. Hlavně, že budete pociťovat radost a touhu tvořit.

Láska a přátelství:
V lásce prostě nemůže jít vždycky všechno podle vás. Pokud se pokusíte prosadit svá přání přes nesouhlas protějšku, mohlo by se vám to vymstít. Vyslechněte také toho druhého a dojděte ke kompromisu.

Peníze a práce:
V zaměstnání se objeví občas bouřkový mrak, takže si nic nedělejte ze špatné nálady vašeho nadřízeného. Každý mráček časem odpluje. Není vhodná doba na změnu pracovního místa, nebyli byste spokojeni.

Rodina a vztahy:
Rodinná atmosféra není ideální. Napětím to jiskří a hádky jsou na denním pořádku. Různé fáze dětské puberty nepřispívají ke klidnému zázemí. Finanční stránka rovněž nedojde zlepšení, alespoň zatím ne.

Zdraví a kondice:
Milí Blíženci, po zdravotní stránce jste na tom opravdu výborně. Jste ve skvělé fyzické kondici, kterou by vám mohli závidět i mnohem mladší sportovci. Vytrvejte v pohybu a neusněte na vavřínech.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com