NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Hvezdna brana SG-1 StarGate online na nikee.net
     Statistiky


Blíženci

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 24.2.2018
Začíná víkend a vy si zhluboka vydechnete, i když by na vás možná málokdo poznal, že už jste brali z rezerv. Alespoň dnes byste se měli soustředit na obnovu svých fyzických sil a také psychické uvolnění. Pracovní stres si na vás vybral svou daň.

Láska a přátelství:
Budete mít potřebu zapomenout na pracovní starosti. Umožní vám to zábava s kamarády, klidně i bez jediné kapky alkoholu.

Peníze a práce:
Budete mít sklon se tak trochu předvádět a utrácet, abyste předvedli své finanční možnosti. Později byste mohli litovat.

Rodina a vztahy:
Nebudete-li se pořádně zamýšlet nad svými slovy, mohli byste vyslovit něco, co by vás mrzelo. Vy se ale dokážete udržet.

Zdraví a kondice:
Cítíte, že potřebujete načerpat nové síly, na druhou stranu byste si rádi užili víkend na maximum. Zkuste zlatý střed.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Dlouhý spánek, procházka přírodou, péče o domácí mazlíčky, setkání s přáteli a společná zábava, sraz bývalých spolužáků.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com