NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII Omalovánky k vytisknutí zdarma na enkii.cz
     Statistiky


Býk

Býk

21. 4. až 21. 5.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Čeká vás úspěšný rok, i když to nebude zadarmo. Vaše vytrvalost bude odměněna. Práce vás bude bavit natolik, že se stane vaším koníčkem. A když se loďka partnerského vztahu rozkolébá, pak práce bude kotvou, která vám dá jistotu. Co se týče milostného života a intimity, máte pro ně velký cit, proto teď budete obzvlášť přitažliví a přesvědčiví. Občas potřebujete vypustit emoce aspoň tím, že se někomu svěříte.

Láska a přátelství:
Před svítáním je největší tma, a tak před vaším láskyplným rozbřeskem, jenž přijde na jaře, pocítíte konflikty a smutek. Objekt vašeho zájmu si něco řeší, a vy mu pomůžete. Koncem roku již budete stabilizováni.

Peníze a práce:
Začátkem roku bude práce hrou, pak přijde opojení úspěchem i penězi. Ale pozor, abyste na nich nelpěli, to by se nevyplatilo. Podzim značí určitou stagnaci, ale v zimě se objeví pracovní příležitost.

Rodina a vztahy:
Rodina je pro vás za každé situace oporou a vy zase pro ni. To měnit nechcete a nebudete. Pokud k některým z vás byl osud lakomý, co se blízkých příbuzných týče, vytvořili jste si a dále tvoříte rodinu náhradní.

Zdraví a kondice:
První třetinou roku protančíte, ale pak je váš pohybový aparát ohrožen. Neriskujte a nedělejte sporty, v nichž si nejste jistí. Případně mohou nastoupit obstřiky, masáže, lázně. Na podzim hrozí prochladnutí.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com