NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII Go deskova hra Go online na enkii.cz
     Statistiky


Býk

Býk

21. 4. až 21. 5.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Rozhlédněte se kolem sebe, uvidíte osobu opačného pohlaví, která je vám vcelku lhostejná. Jenže to nebude trvat dlouho a pocítíte k ní nával citu, který hned tak nevyprchá. Skvělá zpráva je, že to bude náklonnost oboustranná. V pracovní oblasti budete mít tak trochu hektický měsíc, kdy si postěžujete na nedostatek odpočinku. Je skvělé, že se snažíte stíhat pracovní povinnosti, ale pozor na zdraví.

Láska a přátelství:
Do vašeho života vstoupí náhle osoba, ze které budete nadšeni. Uvědomíte si hluboké city k ní, ale později vám začne něco vadit. Nebude to ale nic zásadního a zjistíte, že ty dobré stránky převažují.

Peníze a práce:
S financemi to bude jako na houpačce. Chtělo by to ještě nějaký příjem, abyste mohli být v klidu. Momentálně raději moc neutrácejte, ať vám zbude rezerva. Poohlédněte se po další práci či přivýdělku.

Rodina a vztahy:
S jistým členem rodiny se tak trochu nepohodnete. Každý budete mít svoji vlastní pravdu a nepohnete se proto z místa. Chtělo by to s chladnou hlavou společně přemýšlet, jaké kompromisy můžete zvolit.

Zdraví a kondice:
Naštěstí máte dobrou imunitu, takže nemocem se budete zdárně vyhýbat. Zkusit můžete pročištění organismu, nejlépe bylinkovými čaji, dietními jídly a dostatkem čisté pitné neslazené vody bez bublin.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com