NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

INASS vtipn VIDEA online na inass.eu
     Statistiky


Býk

Býk

21. 4. až 21. 5.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
V tomto měsíci si budete připadat jako na houpačce. Jednou budete dole, jednou zase nahoře. V závěru měsíce se ale vyčasí a případná mračna odejdou. Užívejte si potom klidnějšího období, i když občas ještě nějaký mráček oblohou prolétne. V milostných záležitostech se začne dařit v druhé půlce měsíce, finanční plusy vás budou provázet po celý únor, v zaměstnání nebudete vědět, kde vám hlava stojí.

Láska a přátelství:
Milí Býčci, pokud cítíte, že vás váš protějšek rozčiluje, nic si z toho nedělejte. Vyhněte se konfliktům. Co jednou řeknete, lze vzít jen těžko zpátky a věřte, že bude zase lépe. Jen mějte trpělivost.

Peníze a práce:
S financemi si starosti dělat nemusíte, přesto byste to neměli s utrácením příliš přehánět. Čekají vás totiž mimořádné výdaje a budete muset sáhnout více do rezerv. Proto si odpusťte drahou dovolenou.

Rodina a vztahy:
Máte rádi všechno pečlivě naplánované, ale vaše rodinka začne ze dne na den měnit plány. A tak to bude pokračovat celý měsíc. Neměli byste se na této situaci něco významného naučit? Zamyslete se.

Zdraví a kondice:
Žaludeční potíže vám nějak nedají spát. Je možné, že si zbytečně připouštíte starosti a problémy jiných lidí. Měli byste se věnovat více relaxaci a vlastnímu odpočinku, případně meditačním stavům.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com