NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

Gamesnici.cz - herní web - Superhry a Hry online
     Statistiky


Býk

Býk

21. 4. až 21. 5.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
V milostné oblasti je o vás velký zájem, ale vy nechcete nic uspěchat. Možná jste se nedávno zklamali a jste opatrnější, což není na škodu. Až přijde ten pravý, a on přijde velmi brzy, určitě to poznáte. V zaměstnání se vám skvěle daří, dokonce dostanete novou pracovní nabídku, kterou budete dlouho zvažovat. Jste neskutečně pilní a neustále se učíte něco nového. Jen si dejte pozor na vyčerpání.

Láska a přátelství:
Jste obletováni opačným pohlavím a vám to takto vyhovuje. Samozřejmě, až přijde člověk, do kterého se zamilujete, vše bude jinak, ale zatím si užívejte nezávislosti. Pozor na pomluvy z různých stran.

Peníze a práce:
Tak trochu přemýšlíte, kde najít přivýdělek nebo kde přijít k větším penězům. Čeká na vás nová nabídka práce, tak ji pořádně zvažte. Určitě by bylo fajn, kdybyste se mohli mnohem víc rozmazlovat.

Rodina a vztahy:
Vy opravdu nevíte, co je to nuda. Rádi se vzděláváte, takže už máte naplánováno spoustu kurzů a zaplacenou průkazku do knihovny. Navíc se kolem vás hemží spousta lidí a vy se s nimi rádi pobavíte.

Zdraví a kondice:
Se zdravím si nemusíte dělat starosti, jen by to chtělo nějaký psychický detox. Hodně odpočívejte, spěte a choďte na procházky do přírody. Samozřejmě se nestresujte a zvolněte trochu pracovní tempo.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com