NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Krajni Meze online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Býk

Býk

21. 4. až 21. 5.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Milí Býci, práce na sobě začíná přinášet mnoho ovoce. Neusněte ale na vavřínech a dále se věnujte všemu, co vás posouvá dál. Zapracujte na své fyzické image, dojděte si ke kadeřníkovi, na masáže, kupte si nové oblečení. Věnujte se i jinému svému posunu. Vhodné budou různé semináře a kurzy, zlepšete své jazykové a počítačové znalosti. Podnikejte, pokud možno, cesty po naší vlasti i do zahraničí.

Láska a přátelství:
Občas vás váš protějšek rozčiluje a vy máte pocit, že snad ani nemá vztah cenu. Je to ale jen přechodné období, tak vydržte. Bylo by škoda dělat nevratná rozhodnutí. V druhé půlce měsíce se to zlepší.

Peníze a práce:
Do vašeho pracovního života přijde nabídka na změnu. Promyslete si ji pořádně, tento měsíc tomu není příliš nakloněn. Vztahy s kolegy se také začnou pomalu zlepšovat a na účtu se objeví větší odměny.

Rodina a vztahy:
Nepřetěžujte se, ať nejste podráždění a neodnáší to vaše rodina. Zpomalte, nevyhledávejte činnosti, jako je malování bytu či jiné těžší práce. Spíše si udělejte se svými ratolestmi a protějškem výlet.

Zdraví a kondice:
Přestože je hezké počasí, i když zaznamenáme výkyvy, může vás postihnout nachlazení, rýma a kašel. Snažte se tomu předejít. Jezte hodně ovoce a zeleniny, nejlépe v syrovém stavu a více se otužujte.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com