NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Brickleberry online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Ryby

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Nový vás také přivítá trochu zhurta. Přestřelky ve vztazích doma i na pracovišti nejsou váš šálek kávy. Budete vyhledávat přítomnost klidných lidí a soukromí. Nemusíte se však bát, během dvou měsíců úzkost přejde a vše se zlepší. Pomůže vám váš obvyklý tichý humor, který baví vaše blízké. Poslouchejte hudbu a čtěte si. Možná budete hledat novou práci, protože vás to přestalo bavit. Čiňte tak s rozmyslem.

Láska a přátelství:
Teskníte po někom nebo něčem a útěchu vám poskytne partner a děti. Nejlepší zážitky s nimi budete mít při pobytu v čisté přírodě, pak si vaše mysl odpočine. Vybočte občas ze svých zvyků a překvapte svou lásku.

Peníze a práce:
Budete se nervovat kvůli svému budoucímu rozpočtu, ale nemáte důvod. I když vám čísla nevychází kdovíjak, nouzi mít nebudete. Také na to nejste sami a dočkáte se pomoci a podpory. V práci se najde nová cesta.

Rodina a vztahy:
Vytvořili jste si jinou rodinu než tu, v které jste vyrostli. V této se cítíte doma a nechcete na tom nic měnit. Opravdu se mezi novými blízkými cítíte jako ryba ve vodě. Dejte však šanci i těm z dětství.

Zdraví a kondice:
Nepřetěžujte srdce a krevní oběh a pečujte o pokožku celého těla. Opatrně s jídlem a alergeny. Dvakrát do roka jděte na kontrolu a vyžádejte si rozbor krve a EKG. Je to jen pro pocit, ale budete tak klidnější.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com