NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

INASS Byl jednou jeden... vynalezce online na inass.eu
     Statistiky


Ryby

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2018
Sextilové spojení Neptunu se Saturnem slibuje Rybám pro rok 2018 políbení od múzy. Konečně se naskytne šance, abyste své plány proměnili ve skutečnost. Jedinou podmínkou pro zhmotnění tužeb je houževnatost a zodpovědnost. Díky nim dokážete všechno na světě: cestovat, budovat kariéru, rozšířit rodinu. Vychutnáváte báječné vztahy, jste naplněni všeobjímající láskou a vše korunuje zesílená empatie.

Láska a přátelství:
Vášnivý Mars otevře hned v lednu vody nespoutaným milostným hrátkám. Jste-li nezadaní, můžete v třeskutém mrazu potkat lásku, jež zahřeje na těle i duši. A zvuk svatebních zvonů nebude pouhým zdáním.

Peníze a práce:
Nadcházejících dvanáct měsíců patří rozšiřování obzorů, studiu i cestám za hranice. Cítíte, že máte na čem pracovat. V listopadu a prosinci se nenechte zlákat k investicím. Prodělali byste kalhoty.

Rodina a vztahy:
Dokážete vykouzlit útulnou klícku i s minimem prostředků. Na harmonické atmosféře vám záleží, protože právě v kruhu rodiny doplňujete baterie po náročném programu. Své nejbližší všemožně hýčkáte.

Zdraví a kondice:
Klíčovou roli v pevném zdraví Rybek hraje psychika. Ta má nahnuto začátkem jara a také v posledních dvou měsících roku. Snažte se více odpočívat a věnujte čas tomu, co vám dělá skutečnou radost.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com