NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII the X Files - Akta X online na enkii.cz
     Statistiky


Ryby

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Počátkem měsíce se zamilujete a úplně bezhlavě. Dejte si ale pozor, váš protějšek s vámi nemá zcela dobré úmysly. Naopak bere všechno příliš lehkovážně a citově je chladný. Proto mu nenaleťte na krásná slovíčka, která nemyslí vážně. Pak se objeví někdo, kdo vás z toho vytáhne a nakonec mezi vámi přeskočí jiskra. V zaměstnání očekávejte odměny nebo povýšení za vaší bezchybnou práci a dobré nápady.

Láska a přátelství:
Jste ve vztahu, kde cítíte, že to není ono, ale nechcete si to připouštět. Vaše okolí se vám snaží otevřít oči, podaří se to ale jedné osůbce, které nejste ani trochu lhostejní. Díky ní vše překonáte.

Peníze a práce:
Nemáte mnoho peněz, přesto jste tak velkorysí, že to, co máte, půjčíte známému. Nečekejte ale, že vám peníze vrátí. Raději jste si to měli rozmyslet. Neuškodí ani, když budete mít něco málo našetřeno.

Rodina a vztahy:
Váš partner pro vás pravděpodobně nebude mít tolik pochopení, kolik byste potřebovali. Přestaňte se tedy svěřovat a jděte si odpočinout na masáž, do sauny, na kosmetiku či do přírody. Bude vám lépe.

Zdraví a kondice:
Pobyt v sauně je jistě zdraví prospěšný. Nic se ale nemá přehánět, tedy ani tato záliba. Zajděte tam třeba jen dvakrát do měsíce, určitě to bude vašemu organismu stačit. Za chvíli bude horko i venku.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com