NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

INASS Okresni prebor online na inass.eu
     Statistiky


Ryby

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Čeká vás úspěšný měsíc. Na co sáhnete, to se vám podaří. Proto přemýšlejte a nápady nešetřete. Uděláte si alespoň zásobu, ze které budete moci později čerpat. Podaří se vám také prosadit své myšlenky a vysvětlit je všem, i těm, kdo s nimi dříve nesouhlasili. Jste rození vůdci a jako takoví byste měli mít odpovídající zaměstnání. Takže, pokud nejste v tom současném příliš spokojeni, tak je změňte.

Láska a přátelství:
V první půli měsíce se vám nebude příliš dařit v lásce ani sexuálním životě. Venuše se na vás prostě škaredí, ale určitě jí to nevydrží věčně. Takže buďte připraveni na moment, kdy vás poctí přízní.

Peníze a práce:
Jste velmi šikovní a inteligentní, ale přesto si to neuvědomujete. To ale neznamená, že by se k vám štěstí obrátilo zády. Právě naopak, vaše pracovní nasazení vám přinese větší finanční prostředky.

Rodina a vztahy:
Našli jste konečně cestu k vaší drahé polovičce a jste s ní na jedné vlně. S vašimi ratolestmi je to ale mnohem horší. Zkuste přesto najít cestu i k nim. Potřebují vás, i když to nedávají najevo.

Zdraví a kondice:
Energie vám ubývá a potřebovali byste si odpočinout. Bohužel budete varování ignorovat. V druhé půlce měsíce to ale už nepůjde, budete se cítit naprosto vyčerpaní. Nemocenská nebo dovolená bude nutná.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com