NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

Gamesnici.cz - hern web - Superhry a Hry online
     Statistiky


Ryby

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
V tomto měsíci budete řešit především rodinné události a případné nedorozumění, které se nakonec vysvětlí a zavládne opět rodinná pohoda. Měli byste se sami sobě a svým blízkým více věnovat. Věřte, že se vám to vrátí i s úroky a vaše ratolesti také ocení, když bude rodina častěji pohromadě. Uvažovat můžete také o koupi většího bytu nebo víkendové chalupy, kde byste trávili čas všichni pohromadě.

Láska a přátelství:
Pokud vás protějšek začne najednou rozmazlovat, nehledejte v tom jeho špatné svědomí, ale jen jeho lásku k vám, která se nyní opět rozhoří velkou silou a ani jeden nebudete vědět, co se s vámi děje.

Peníze a práce:
Finanční vzestup zaznamenáte především ve druhé třetině měsíce, kdy se k vám penízky jen pohrnou a nepůjde jen o příjem ze zaměstnání. Možné je i dědictví nebo nějaká velká výhra, třeba v loterii.

Rodina a vztahy:
Věnujte svůj čas a peníze na zútulnění nebo kompletního předělání vašeho společného bydlení, kde se budete všichni cítit báječně a budete se rádi vracet do nově postaveného nebo zařízeného domova.

Zdraví a kondice:
Docházejte na pravidelné kontroly k vašemu lékaři, dbejte vyživujícího spánku a odpočinku, jezte pravidelně a hodnotnou stravu bohatou na vlákninu, ovoce a zeleninu. Potom se nemusíte bát neduhů.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com