NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE VTIPY - psane a kreslene vtipy na nikee.net
     Statistiky


Ryby

Ryby

21. 2. až 20. 3.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Jste hodně empatičtí a lidé kolem se vám rádi a s důvěrou svěřují. Začínáte ale pociťovat, že si jejich problémy berete příliš k srdci a začíná vám z toho být nedobře. Naučte se chránit různými metodami, které vás naučí většina duchovních nauk. Zajděte si tedy na nějaký takový kurz nebo seminář a uvidíte, jak se vám bude žít a dýchat lépe. Určitě to ale neznamená, že musíte přestat lidem pomáhat.

Láska a přátelství:
Vidíte na partnerovi ty lepší stránky. Hlavně si k sobě nepouštějte moc negativní energie, kterou nebudete umět zvládnout. Učte svůj protějšek radosti ze života a lepšímu vnímání světa kolem vás.

Peníze a práce:
Jste veselí a pohodoví lidé, ale bohužel se může najít nějaký podvodník, který vás bude chtít připravit o peníze, a vy nebudete schopni ani ochotni ho prohlédnout. Pokud potřebujete, zavolejte pomoc.

Rodina a vztahy:
Snažte se vyvolat ve svých dětech jakéhosi tvůrčího ducha. Malujte s nimi, vystřihujte, šijte, pleťte nebo se zaměřte na výzdobu vašeho bytu nebo domu. Bude to bavit vás, ale především vaše ratolesti.

Zdraví a kondice:
V poslední době jste zase přibrali nějaké to kilo navíc a ještě k tomu vám zachutnal alkohol. Měli byste se více ovládat a přejít na zdravou výživu. Naučte se také čelit životním problémům a prohrám.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com