NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Dr. House - online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Vodnář

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Červenec pro vás bude měsícem velkých změn. Měli byste se zamyslet, jaká oblast vašeho života vám příliš nefunguje. Váš vztah je dlouhodobě na bodu mrazu a vy nevíte, co s tím. Promluvte si s partnerem a hledejte společná řešení a změny. Pokud se vám to nepodaří, navrhněte rozchod, přece se nebudete trápit. Máte pocit, že máte větší schopnosti a dovednosti v zaměstnání? Hledejte tedy jinou firmu!

Láska a přátelství:
Dráždí vás každé slovo, které váš protějšek řekne? Potom je načase odjet na dovolenou každý zvlášť a odpočinout si od sebe. Možná potom najdete společnou řeč a dokážete problémy vyřešit na výbornou.

Peníze a práce:
Naučte se říkat razantní NE. Každý vám přidává úkoly a zodpovědnost a vy už se pod nimi doslova topíte a nestíháte. Takhle to věčně nepůjde. Napište si seznam věcí, které zvládnete a zbytek vraťte.

Rodina a vztahy:
Umíte řešit rodinné problémy v klidu a s nadhledem. Říkáte si, že vždycky může být hůř, tak proč se teď rozčilovat. Tím si ale zjednáváte respekt u svých ratolestí, aniž byste se museli příliš snažit.

Zdraví a kondice:
Pokud vás skolí nějaká nemoc, budete se z toho špatně dostávat. Možná je to znamení, že byste měli více odpočívat a nebrat si na sebe tolik povinností. Potom se vám každý neduh bude zvládat lépe.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com