NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS M*A*S*H 4077 online na alyss.cz
     Statistiky


Vodnář

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Milí Vodnáři, využijte všech příležitostí, které vám život přináší. Pokud je vaším snem cestování, vydejte se na cesty, učte se jazyky a další dovednosti. Pokud toužíte po umělecké oblasti, uspořádejte výstavy, koncerty nebo co vás napadne a potěší. Ať uděláte cokoliv, vaši vesmírní přátelé jsou vám srdečně nakloněni a jen čekají na příležitost vám pomoci a poradit, pokud to budete potřebovat.

Láska a přátelství:
Únor bude přát zejména těm, kteří nevyhledávají stálý vztah. Váš sexappeal k vám přitáhne nejeden protějšek a vy si budete užívat. Ale i na vás dojde, a to už koncem měsíce, kdy zasáhne Amorův šíp.

Peníze a práce:
Milí Vodnáři, začali jste ve svém oboru zbytečně stagnovat. Raději se poohlédněte po nových možnostech ať už ve stávající práci nebo v naprosto odlišném odvětví. Důležitý je hlavně váš posun vpřed.

Rodina a vztahy:
Radost vám budou dělat především vaše děti a jejich školní výsledky. Ti, kdo zatím děti nemají, se mohou těšit na nový přírůstek do rodiny, který je už víceméně na cestě k vám. Přijměte jej s radostí.

Zdraví a kondice:
Vaše problémy se zády vyřeší častější masáže zad a šíje, které jsou ideálními pomocníky proti bolestem. Vždyť páteř je jedna z nejdůležitějších částí těla, když nefunguje, objeví se nemoci a bolesti.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com