NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE CRACK | cracky do her | cd-key do her | warez | serial number na nikee.net
     Statistiky


Vodnář

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Milí Vodnáři, v citech máte jasno, jen se zatím neobjevil protějšek, který by stál za to, abyste se mu bez zábran citově otevřeli. Už brzy ho ale potkáte a jistě ho poznáte na první pohled. V práci se vám daří, máte velké plány, ale občas vás brzdí nadřízený. Zkuste popřemýšlet, zda by nestálo za to postavit se na vlastní nohy. Sice je s tím spousta starostí, ale výsledek by vás určitě uspokojil.

Láska a přátelství:
Vyzařujete pohodu, pozitivní ladění, krásu vnější i vnitřní. Proto se nemusíte bát, že byste zůstali sami. Lidé se na vás budou doslova lepit. Získáte spoustu nových přátel a zajímavých nápadníků.

Peníze a práce:
Máte optimismus a také míříte dost vysoko. Máte velmi vysoké sebevědomí, co se vaší práce týká. Dejte si ale pozor na to, co tomu říká váš nadřízený. Toto vaše chování by se mu nemuselo zamlouvat.

Rodina a vztahy:
S rodiči nebo sourozenci se dostanete do menších sporů. Možná vám něco slibují, ale zatím to nedokázali splnit. Nevadí, zaměřte se raději na sebe, své vzdělávání a přátele. Ti vás určitě nezklamou.

Zdraví a kondice:
O své zdraví se bát nemusíte. Je zatím v normě a nehrozí žádné potíže. Váš životní styl je nejspíš takový, jaký vyhovuje vašemu tělu, i když zlepšit se dá všechno. Možná potřebujete více odpočívat.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com