NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Pat a Mat online ke shlednuti zdarma, A je to na nikee.net
     Statistiky


Vodnář

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Květen
Milí Vodnáři, budete plni energie a chuti do práce. Jenže nedokážete mít trpělivost s kolegy, kterým jde práce pomaleji, z čehož potom vznikají problémy. Musíte si uvědomit, že ani vy nedisponujete energií po celý rok. Momentálně se vám daří rovněž v sexuální oblasti a připadáte si jako dvacetiletí. Užívejte si dostatku vitality a zkuste stihnout všechny nedokončené projekty, které máte na stole.

Láska a přátelství:
Lásku máte spojenou s velkou dávkou humoru. Vážný protějšek byste vedle sebe nesnesli. Hned několik takových kandidátů se bude kolem vás motat. Pokud jste zadaní, odmítejte raději všechno flirtování.

Peníze a práce:
Nemusíte sice momentálně počítat s každou korunou, ale přece jenom neutrácejte tolik. Koncem měsíce se vám budou ušetřené peníze velmi hodit. Dostanete možnost výhodně investovat do úspěšného podniku.

Rodina a vztahy:
Nemáte rádi stereotyp a v poslední době vás otravoval. Nyní najdete spoustu příležitostí oživit manželský život a společně s dětmi budete vyrážet na různé akce a do přírody, kde se jim můžete věnovat.

Zdraví a kondice:
Měli byste se více otužovat, protože máte špatnou imunitu a ta vám způsobuje častá horečnatá onemocnění. Choďte proto do sauny a jezte vitamíny. Dejte si rovněž pozor na úrazy, na které máte štěstí.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com