NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII the X Files - Akta X online na enkii.cz
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Po bouřlivých dvou letech se konečně ve vašem životě vše začíná usazovat a ustalovat. Jste aktivní ale také konzervativní. A vaším snem je věnovat se hlouběji činnostem a vztahům, které máte. V tom je také vaše silná stránka - dokonale poznat svůj obor či objekt a stát se specialistou. Po této cestě už kráčíte a máte možnost udělat velký skok vpřed. Váš partner vám bude nápomocen a vždy loajální.

Láska a přátelství:
Máte konečně oporu, o níž jste často snili, ale byla jen iluzí. Citová investice do vztahu dává uzrát dobrému ovoci. S partnerem podniknete mnoho zajímavých cest a setkání. Rozšíříte i okruh společných přátel.

Peníze a práce:
Přesto že prožíváme ekonomickou krizi, u vás nouze nezakotví. Vaše různorodé aktivity budou přinášet nové a nové nabídky. Svůj hlavní obor si stále držte, v práci vás potřebují. Ponechte si čas na odpočinek.

Rodina a vztahy:
Pozor na všetečného příbuzného, který vás miluje a chce vás mít jen pro sebe. Dlouho se držel zpět, ale teď už nemá trpělivost a může natropit škodu. Bude se snažit být součástí vašeho nejužšího soukromí.

Zdraví a kondice:
Pozor na únavu z nedostatku spánku. Nemusíte vždycky vstávat se slepicemi a věnovat se až do noci svým známým. Ne každý, kdo žádá pozornost, si ji zaslouží. Ani už nehubněte, mohlo by vás to ohrozit.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com