NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS Cinsky horoskop na kazdy tyden na alyss.cz
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2018
Velkorysý Jupiter určuje svým sextilem trasu letošního roku jako velkolepou! Guru Saturn se postará, aby základy, které položíte v soukromí i zaměstnání, byly neotřesitelné. Unesou troufalé stavby tyčící se do nebes. K tomu ostatně ponouká Uran, který se nesmíří s průměrností. Díky němu excelujete v jakékoliv situaci. Klíčovou roli hraje inspirativní člověk, jehož vám hvězdy sešlou na objednávku.

Láska a přátelství:
Nová láska je úzce spjata s minulostí. Z ní se vynoří osoba, která hlavně v červnu a červenci zamotá hlavu svobodným. Zadaní se mohou těšit na prohloubení citů a možná i na nový přírůstek do rodiny!

Peníze a práce:
Pracovní nasazení se dostává do raketových otáček. Hlavním motorem je profesní stabilita a materiální zajištění budoucnosti. Cítíte-li potřebu prosadit své zájmy, využijte k tomu druhou půli března.

Rodina a vztahy:
Odlišný pohled na věc rozčísne rodinnou atmosféru mezi lednem a dubnem. Bez kompromisu to bohužel nepůjde. Od května se naštěstí Uran umoudří a v soukromí přinese jedno příjemné překvapení za druhým.

Zdraví a kondice:
Extrémní výkyvy zdravotního stavu by se v letošním roce měly Kozorohům vyhnout obloukem. Fyzicky jste na koni, psychika může lehce zakolísat. Především zrozenci 3. dekády potrápí častější nervozita.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com