NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Cerna zmije online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Momentálně budete nabiti energií, takže by bylo dobré vyřídit všechny resty, které na vás již delší dobu čekají. Zbytek energie využijte k tomu, abyste prozkoumali nové možnosti, které se vám na trhu práce nabízejí. Zhodnoťte je opravdu pečlivě a s rozmyslem. Možná některé z nich čekají právě na vás. Uvažujte i o tom, že byste se vrátili do školy a zvýšili potřebnou kvalifikaci nebo změnili obor.

Láska a přátelství:
Jste romantické duše, které dojímá láska, krása a tajuplná místa. Měli byste chuť o těchto úžasných věcech přesvědčit i svůj protějšek. Snažte se, mohlo by se vám to podařit. Venuše stojí při vás.

Peníze a práce:
Jste naprosto nedostižní ve své profesi. Nadále si udržte svůj standard a navíc začněte se svým dalším sebevzděláváním, které vám přinese obrovské výhody, zvýšení platu a možná i další povýšení.

Rodina a vztahy:
Konečně jste pochopili, že rodina je pro vás to nejdůležitější. Vymyslete volnočasové aktivity, které vaše vztahy ještě vylepší. Odjeďte třeba na prodloužený víkend na hory a věnujte se svým dětem.

Zdraví a kondice:
Na zdravotní potíže nemáte příliš času. Jste vytížení pracovně i doma. Přesto byste měli změnit jídelníček, protože přece jenom občas pociťujete zdravotní komplikace v oblasti zažívacího ústrojí.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com