NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ORFII Akvarko ofrii.com
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Ve vztazích narážíte spíše na osoby, které jsou dobrodružné povahy, určitě se s nimi nenudíte, jenomže to není nic pro dlouhodobější vztah. Ale nesmutněte, protože již brzy přijde do vašeho života osoba, která vám dá přesně to, co potřebujete. V práci trochu zvolněte, je toho na vás hodně a časem by se to mohlo projevit i na vašem zdraví. Dopřejte si častěji pořádný odpočinek a relax v přírodě.

Láska a přátelství:
Čeká vás menší zamilování do super osůbky. Jenže po několika schůzkách zjistíte, že to není úplně ono a rychle z toho vycouváte. Ale to nevadí, je to pozitivní zkušenost a vy přece můžete hledat dál.

Peníze a práce:
Tento měsíc utrácíte moc peněz. A štve vás to, protože často zjistíte, že danou věc vůbec nepotřebujete. Zkuste obálkovou metodu, obálku nadepište tím, co je potřeba zaplatit, a jinak do ní nesahejte.

Rodina a vztahy:
V rodině je napjaté ovzduší, hádky jsou na denním pořádku a vy nevíte, komu můžete důvěřovat. V některých lidech se totiž zklamete. Platí tady jedno důležité pravidlo, to jest - důvěřuj, ale prověřuj.

Zdraví a kondice:
Trpíte-li nějakými kožními problémy, zajděte si k lékaři, který vám dá doporučení na kožní kliniku. Je lepší všechno řešit včas, než si přidělat další zdravotní problémy. Nebude to ale nic vážného.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com