NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

INASS filmy z youtube online na inass.eu
     Statistiky


Kozoroh

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
Téměř ve všem se vám bude, milí Kozorozi, dařit, můžete se těšit na opravdu vydařený prázdninový měsíc. Úspěšně zvládnete všechny zkoušky života, které vám budou nachystány. A že to občas nebude lehké, o to větší radost budete mít z úspěchů. Akorát trochu kroťte nadšení z nových mileneckých vztahů, protože ne vždycky se může podařit potkat toho pravého člověka, který bude vaší druhou polovinou.

Láska a přátelství:
Přejete si opravdu hlubokou a trvalou lásku. Zkuste tedy přesvědčit Venuši, bohyni lásky a krásy, aby vám nějakou takovou poslala. A nezapomeňte ji poděkovat, určitě na vás potom bude přívětivější.

Peníze a práce:
V zaměstnání jste velmi výkonní, šéf z vás má radost. Přinášíte firmě velké zisky. Možná by stálo za úvahu, zda si nezařídit vlastní firmu, kde byste byli svými pány a mohli rozhodovat sami za sebe.

Rodina a vztahy:
Věnujte energii, čas i peníze změně vašeho rodinného hnízdečka. Pokud si můžete koupit nový byt nebo dům, udělejte to. Pokud ne, zamyslete se, co můžete doma změnit k lepšímu. Třeba aspoň vymalovat.

Zdraví a kondice:
Začátkem měsíce se u vás objeví menší kožní problémy. Nechte se vyšetřit u odborníků. Vypadá to ale na nějakou letní alergii. V duchovní sféře to značí strach ze života a nadměrnou přecitlivělost.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com