NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ENKII Televize online na 16:51 05.10.2019
     Statistiky


Beran

Beran

21. 3. až 20. 4.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Rok 2021 Beranům přeje. Saturn a Jupiter jako hybatelé a chlebodárci se přesunou ze znamení Kozoroha do Vodnáře, tj. z určitého konzervativního řádu do volnosti, originality a inspirace. Ovlivní to všechny, ale speciálně vám chystá rok 2021 mnoho šancí ve všech oblastech života. Vítr svobody rozdmýchá beraní oheň, přinese energii, bystrý úsudek, nadhled, sílu, vytrvalost do nových projektů a milostný šarm.

Láska a přátelství:
Berani budou šarméry roku. Zdá se to výhodou, ale přitažlivost může být tak silná, že se na vás budou zájemci lepit a budou vám život až komplikovat. Pracujte pro svou budoucnost a vybírejte intuicí i rozumem.

Peníze a práce:
Kariéra a finance budou vizitkou beraního úspěchu. V profesní oblasti přijdou nové výzvy, můžete si je otestovat a vybrat si, co vás nejvíc baví. Budete jiskřit nápady a s penězi nebudou problémy.

Rodina a vztahy:
Rok může začít spory v rodině, ale brzy se vše srovná. Velká část soudržnosti je ve vašich rukou. V milostném životě vás na počátku rukou dožene minulost, ale v létě se už budete hřát ve světle pevného vztahu.

Zdraví a kondice:
Slabá imunita, alergie, potíže s očima - to vše se do jara spraví. Velkou roli ve vaší kondici hraje vaše vědomá aktivita, léto bude pohádkovým obdobím bez trablů. Na konci roku si skočte na kontrolu k lékaři.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com