NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Krajni Meze online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Beran

Beran

21. 3. až 20. 4.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Srpen
V zaměstnání to nebude tento měsíc zrovna růžové. Přepracovanost a únava vás dostihnou. Přesto můžete energii načerpat ze vztahů ve svém okolí. V rodině bude všechno fungovat na jedničku, také vztahy s přáteli nebudou mít chybu. Strávíte s nimi spoustu času. S vaším protějškem vás čeká romantika a společně strávené chvíle. Nezadaným bude přát Venuše, která jim pošle do cesty ty správné protějšky.

Láska a přátelství:
Tento měsíc láska dostihne opravdu každého. Zadaní ji znovu objeví a vzkřísí ve svém stávajícím partnerovi. Ti nezadaní ji budou přijímat ze všech možných stran. Určitě se nikdo z vás nudit nebude.

Peníze a práce:
V práci vám nevyhovuje přístup vašeho šéfa. Nelíbí se vám ani jeho rozhodnutí. Máte několik možností. Promluvte si s ním, nebo si toho nevšímejte, nebo změňte zaměstnání či začněte pracovat na sebe.

Rodina a vztahy:
Rodinná atmosféra rozpustí všechny vaše chmury. Pohoda na této půdě bude vládnout celý červenec. Věnujte se více své rodině, berte ji častěji na výlety nebo si s nimi hrajte hry a plánujte dovolenou.

Zdraví a kondice:
Můžete mít problémy s páteří. Takže se objednejte na rehabilitaci a případné masáže, které vám uleví od bolestí. Pokud vás bolí třeba žaludek, jezte častěji malé porce zdravějšího netučného jídla.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com