NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - KOSMO online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Beran

Beran

21. 3. až 20. 4.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Únor
Milí Berani, vzali jste si na sebe poslední dobou příliš mnoho povinností. Nemusíte se ale bát, že byste to všechno nezvládli, ale přece jenom je odpočinek velmi důležitý, abyste nabrali nových sil a dobili baterky. Tento měsíc vám ale bude jistě přát a bude vám nakloněn snad celý Vesmír se všemi jeho planetárními obyvateli. Bude se vám dařit v milostných, finančních i v profesních záležitostech.

Láska a přátelství:
Vyrazte za sportem a potkáte úžasnou osobu opačného pohlaví. Na první pohled to mezi vámi zajiskří. Nebude to žádná krátkodobá známost, ale vznikne pevný vztah s výbornými vyhlídkami do budoucna.

Peníze a práce:
Jste velmi zapálení do své profese a podle toho vypadají vaše pracovní výsledky. Všimne si vás konkurenční firma a bude se snažit přetáhnout vás. Pořádně si rozmyslete, zda se vám tato změna vyplatí.

Rodina a vztahy:
Rozhodli jste se zútulnit rodinné hnízdečko. Promyslete, zda budete malovat či tapetovat nebo zda se pustíte do velké rekonstrukce nebo dokonce pořízení většího bytu nebo domu. Prozkoumejte finance.

Zdraví a kondice:
Cítíte se občas přepracovaní a vidíte jasně, že potřebujete odpočinek. Dopřejte si tedy menší dovolenou, stačí v tuzemsku, nemusíte jezdit do vzdálených krajů. Velmi důležitý je nyní pro vás spánek.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
REKLAMA  
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com