NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

SIFEE.biz - Hospoda online, tapety, epizody, postavy
     Statistiky


Beran

Beran

21. 3. až 20. 4.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na měsíc: Duben
Milí Berani, máte své kouzlo osobnosti, které hodláte využít, a opačné pohlaví vám bude zobat z ruky. Bohužel protějšek, o který stojíte, k vám nebude úplně upřímný a vám dojde trpělivost. Může se schylovat i k rozchodu. V zaměstnání se vám bude dařit, i když vás neminou překážky. Pozor na kolegy, zbytečně si neprosazujte jen svoje názory, ale podívejte se na všechno také z pohledu těch druhých.

Láska a přátelství:
Vyzařuje z vás pozitivní energie, máte sex-appeal a smysl pro humor. Proto nemusíte být model nebo modelka a stejně se o vás opačné pohlaví popere. Dejte si ale pozor na neupřímnost nebo žárlivost.

Peníze a práce:
Zatím si nevedete finančně vůbec špatně, ale ke konci měsíce si dejte pozor na neuvážené výdaje, které by vám mohly pořádně s penězi zatočit. Vaše konto není bezedné a začíná se blýskat na horší časy.

Rodina a vztahy:
Rodinu milujete, ale musíte si nastavit své hranice, jinak vás budou zneužívat a zbytečně kritizovat. To si ale nedáte líbit. Věnujete se hodně svým zájmům a rádi poznáváte nové lidi, což vás obohatí.

Zdraví a kondice:
Jste ve výborné fyzické kondici, jen tak dál. Můžete si zvolit další sport a pokud se vám zrovna nebude chtít příliš se namáhat, stačí denně ujít 10000 kroků a hned se budete cítit lépe. Hodně pijte.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com