NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS.cz - Komiks - kreslene serialy
     Statistiky


Beran

Beran

21. 3. až 20. 4.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na dnešní den: 22.4.2021
Pozor na to, jak se dnes prezentujete v práci. Věnujte se tomu, abyste si své povinnosti splnili na výbornou. Jen tak uniknete pozornosti nadřízeného. Ten už i tak na vás hledí bedlivě a čeká, jak se budete chovat. Pracujte na svém vzdělávání a rozvoji.

Láska a přátelství:
Nezadané Berany čekají zajímavá seznámení. Nebojte se a jděte do toho po hlavě. Jedině tak neztratíte kontakt s lidmi.

Peníze a práce:
Šéf vás sleduje ostřížím zrakem a nenechá bez povšimnutí jedinou vaši nejapnou poznámku. Měli byste se starat dnes jen o sebe.

Rodina a vztahy:
Rádi na sobě pracujete, a tak se není čemu divit, když si dnes půjdete po svém. Vaše koníčky jsou pro vás únikem z reality.

Zdraví a kondice:
Než se dnes vrhnete do svého oblíbeného sportu, nezapomeňte se pořádně protáhnout. Vyhnete se tak poraněním šlach i svalů.

Aktivity vhodné pro dnešní den:
Návštěva lékaře, příprava vegetariánského oběda, venčení pejska s kamarádem, projížďka na kole k řece, meditační cvičení.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com