NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Obrazky - wallpapers, tapety na plochu PC na nikee.net
     Statistiky


Střelec

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Jste trochu jako věčné dítě, hravé a bavící se životem, tím okouzlujete okolí. Ale je třeba, abyste byli také občas nohama na zemi a v realitě, obzvlášť, když to partner potřebuje. Vaše energie je velkým vkladem do vztahu, jste dopingem pro toho druhého. Teď budete mít síly na rozdávání, ale o zásadních věcech se přesto poraďte. Vyhlížíte nové výzvy, ale některé z nich budou tak trochu švindl. Pozor na to.

Láska a přátelství:
Po letech se vám vztah tak trochu ochodil, ale vaše novátorství vynajde nové činnosti, výlety, zážitky, při nichž se opět stmelíte jako dvojice. Budete také přitahováni novým člověkem. Je to na vás.

Peníze a práce:
Vzdálíte se od svého oboru, možná už po několikáté. Změna je opravdu váš živel, a tak to bude k užitku. U vás platí, kolik věcí umíš, tolikrát jsi člověkem. Vše, co umíte, se vám podaří spojit v jedné profesi.

Rodina a vztahy:
Své rodinné příslušníky máte rádi, ale žijete naplno svůj vlastní život. Ale možná v tomto roce párkrát uslyšíte skryté volání o pomoc, anebo prosbu, abyste byli někde poblíž. Snažte se to vyslyšet.

Zdraví a kondice:
Dejte si trochu víc pozor na zuby a dásně. Hlídejte si zažívání, jezte zdravě a hřešte jen málo. Ohledně prevence by bylo fajn míň pracovat a víc sportovat, spíše jen kondičně. Také turistika vám udělá dobře.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com