NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

NIKEE Griffinovi - Family Guy online na nikee.net
     Statistiky


Střelec

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2018
Optimistické znamení Střelce může očekávat báječný rok, který má pod palcem Uran sršící originalitou následovaný poslem štěstěny Jupiterem. O rozpoutání chaosu se sice snaží Neptun, ale ani to nemůže letošní expanzi zastavit. Toužíte po stále nových podnětech, svět zkoumáte do hloubky a fádní záležitosti nemají ve vašem programu místo. V soukromí i na pracovním poli se připravte na příval novinek.

Láska a přátelství:
Bez ohledu na věk a pohlaví platí, že letos nechcete být za žádnou cenu sami. Potřebujete zábavnou společnost i hřejivou náruč plnou lásky. Baví vás překonávat hranice a poznávat dosud nepoznané.

Peníze a práce:
Na pracovním poli uvítáte mnoho prostoru pro realizaci. Touha svobodného vyjádření tlačí hlavně Střelce třetí dekády do vlastního podnikání. Ať tak či onak, v závěru roku se slibují nemalé zisky.

Rodina a vztahy:
Žádný nápad týkající se rodiny a domácnosti se vám nezdá dostatečně bláznivý. Ať jde o rekonstrukci domácnosti, kolektivní sporty nebo program na prázdniny, nesmíříte se s ničím, co zavání všedností.

Zdraví a kondice:
Saturn se po dlouhé době stáhne ze scény, což se pozitivně odrazí na fyzické kondici. Máte pocit, jako by se vám vracela vitalita, jste ohebnější a výkonnější. Pozor dejte jen na úrazy z nepozornosti!
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com