NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Menu
     Reklama

     NIKEE.net

ALYSS TRON Uprising - online Tron na alyss.cz
     Statistiky


Vodnář

Vodnář

21. 1. až 20. 2.

Dnešní - Měsíční - Roční - Charakteristika znamení


Horoskop na rok: 2021
Vaše nápady a inspirace mají šanci ovlivnit mnoho lidí ve vašem oboru. I když si jen čmáráte při telefonování, je výsledkem dobrá myšlenka. Zaznamenávejte si je a pracujte na nich. Se vztahy to bude mírně komplikované, vaše rozevlátost odrazuje vážné zájemce o vztah. Trochu se občas kontrolujte, abyste na cizí lidi nepůsobili jako blázen - je to zbytečné. V soukromí se přimkněte k osvědčeným přátelům.

Láska a přátelství:
Vzhledem k tomu, co vysíláte ke svým partnerům, si trochu zkomplikujete situaci. Na druhou stranu jsou vaše bláznivé signály celkem prubířským kamenem toho, kdo o vás opravdu stojí. Výsledek se dostaví.

Peníze a práce:
Obdržíte nabídku pracovat na určitých projektech, jenže ne všechny budou perspektivní. Budete ale obdařeni intuicí, takže poznáte, kdy má práce budoucnost a kdy ne. S financemi mohou být propady i přílivy.

Rodina a vztahy:
Zdá se, že jste se trochu potřebovali odpoutat od rodného hnízda a krbu. A tento rok vám dá k tomu šanci. Hledáte pocit volnosti a nesnesete pocit kontroly od blízkých. To vám splní, a tak se uklidníte.

Zdraví a kondice:
Pozor na dýchací cesty a dutiny. Nejspíš je čas pořídit si dobré oblečení na ven a začít sledovat předpověď počasí. Také dejte pozor, kudy chodíte bosky, střepy nebo hřebíky by si mohly najít zranitelné místo.
     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!
Globální mediální server TetriSys


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com